Čo poviete, podobá sa na svoju mamu, krásnu Kim Basinger? Ireland opäť zhodila šaty

Pravda | 08.01.2021 00:00
25-ročná Ireland je jediným dieťaťom slávnej hollywoodskej krásky, Kim Basingerovej (67).

Dcéra herca Aleca Baldwina a Kim Basinger, 25-ročná Ireland, sa opäť vyzliekla pre svojich fanúšikov na Instagrame. Na troch fotografiách je modelka a herečka nahá, presnejšie povedané, na sebe má len vysoké čierne čižmy.

Ako to už pri podobných záberoch býva, nie všetkým sú pochuti. A podaktorí fanúšikovia to dali dcére slávnych rodičov aj pocítiť. „Asi ti mama a otec nevenovali dostatočnú pozornosť“ či „deti celebrít sú nemožné“. Aj takéto vety sa našli pod zverejnenými zábermi.

Kim Basinger a jej dcéra, Ireland Baldwin.
Kim Basinger a jej dcéra, Ireland Baldwin. Autor: SITA/AP

Ireland je jediným dieťaťom slávnej hollywoodskej krásky, Kim Basingerovej (67). S Alecom Baldwinom (62) žila v manželstve od roku 1993 do roku 2002. A zatiaľ, čo Basinger sa po rozvode s Baldwinom už nevydala, on sa v roku 2012 oženil s cvičiteľkou jogy, Hilariou (37), s ktorou už má päť detí.

Pekná Ireland Baldwin je sesternicou o niečo slávnejšej Hailey Baldwinovej (22), ktorá je už manželkou speváka Justina Biebera. Ireland sa živí aj ako modelka, takisto sa pokúšala preraziť v hereckej profesii, na svojom konte má päť rolí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ