Najsexi muž sveta ukázal novú lásku! On je šťastný, fanúšikom zlomil srdcia

Pravda | 11.01.2021 14:13
Herec Michael B. Jordan na zábere z roku 2019.
Herec Michael B. Jordan na zábere z roku 2019. Autor: ,
Magazín mu People mu prisúdil minulý rok titul najsexi muža sveta. A spolu s ním dostal od médií aj dodatočnú prezývku - zvodný starý mládenec. Aj to sa však u herca Michaela B. Jordana zmenilo.

Hrdina filmov Creed či Čierny panter na svojom Instagrame oficiálne potvrdil svoj nový vzťah, o ktorom sa špekulovalo už od Dňa vďakyvzdania. Na sociálnej sieti zverejnil dvojicu záberov s partnerkou Lori Harveyovou, ktorá nie je pre svet amerického šoubiznisu neznáma. Je totiž dcérou známeho moderátora Steva Harveyho a v minulosti randila napríklad s raperom Future-om.

Tridsaťtriročný Jordan je na fotografii, ktorá len veľmi nejasne zachytáva pár na temnom pozadí, v tesnej blízkosti pôvabnej partnerky. Vyzerá to akoby si ju práve chystal pobozkať. K záberom pridal len stručný komentár – emotikon so srdiečkom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Michael B. Jordan (@michaelbjordan)

Nadšenie z novej lásky však zjavne nezdieľajú úplne všetci – teda aspoň, čo sa týka hercových fanúšikov. Niektorí dokonca s humorom komentovali, že sa im „zrútil aj rok 2021“. „Moje srdce je zranené. Dúfala som, že rok 2021 bude lepší a teraz toto,“ komentuje zase ďalšia z fanúšičiek. „Ale je to pekný párik. Nech sú šťastní,“ pridali sa ďalší.

Herec
		Michael B.
		Jordan.
Herec
		Michael B. Jordan na premiére
		filmu...
+10Herec Michael B.
		Jordan.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ