Zomrel Stanford zo seriálu Sex v meste! Herec prehral krátky boj s rakovinou

Pravda | 22.09.2021 08:09
Obit Willie Garson Foto: ,
Sarah Jessica Parker a Willie Garson na zábere z roku 2008.
Herec známy zo seriálu "Sex v meste“, Willie Garson, zomrel v utorok popoludní po krátkej chorobe vo veku 57 rokov.

Ako uvádza časopis „People“, americký herec trpel rakovinou pankreasu a v čase úmrtia bol obklopený svojou rodinou.

Willie Garson stvárnil Stanforda Blatcha, najlepšieho priateľa seriálovej Carrie Bradshawovej (Sarah Jessica Parker) v sérii HBO „Sex v meste“ (1998–2004) aj vo filmoch v rokoch 2008 a 2010. Garson bol tiež známy ako podvodník Mozzie v televíznom seriáli Biele goliere (White Collar).

Willie Garson po sebe zanechal syna. Nathen Garson (narodený v roku 2001) sa rozlúčil s otcom niekoľkými fotografiami a videami na Instagrame. „Tak veľmi ťa milujem, otec,“ napísal okrem iného. "Vždy si bol najsilnejší, najzábavnejší a najchytrejší človek, akého som poznal. Som rád, že si sa so mnou podelil o svoju lásku. Nikdy na to nezabudnem ani o to neprídem.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Nathen Garson (@nathen_garson)

Willieho Garsona bude možné vidieť aj v pripravovanom seriáli „And Just Like That“, voľného pokračovania Sexu v meste, ktorý sa má k divákom dostať v roku 2022. Pred kamery sa postavil aj so svojím seriálovým manželom, ktorého stvárňoval herec Mario Cantone (61). Ten sa na Instagrame vyjadril, že smrťou kolegu je zdrvený. „Nemohol som mať brilantnejšieho televízneho partnera. Som z toho zničený a premohol ma smútok,“ napísal.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ