Láska mu dala krídla aj odvahu! V momente, keď Victoria Swarovski odišla od manžela, dedič Red Bullu nezaváhal

Pravda | 17.03.2023 00:00
Mark Mateschitz - koláž Foto:
Victoria Swarovski (29) a 30-ročný Mark Mateschitz.
Len pred pár dňami sa "prevalil" nový vzťah medzi prominentnými dedičmi impérií Swarovski a Red Bull.

Po boku moderátorky nemeckej mutácie šou Let's Dance, Victorie Swarovski (29) je už pár týždňov dedič Red Bullu, 30-ročný Mark Mateschitz.

zväčšiť Victoria Swarovski a jej manžel  Werner Muerz... Foto: Profimedia
Victoria Swarovski Victoria Swarovski a jej manžel Werner Muerz vychádzajú z kostola v Terste.

Ako uvádza magazín Bunte, keď sa sympatický 30-nik dozvedel, že krásna Victoria odišla od manžela, neváhal ani minútu a pozval ju na rande.

Victoria Swarovski  v nemeckej verzii Let's Dance.
Victoria Swarovski a Daniel Hartwich v nemeckej...
+3Victoria Swarovski a Daniel Hartwich v nemeckej...

Victoria Swarovski strávila Silvestra ešte s manželom, Wernerom Mürzom (46) v Marbelle, no následne sa už nevrátila do spoločného domu v Mníchove, ale presťahovala sa do rodinnej vily Swarovski v Kitzbüheli. Koncom januára sa zúčastnila charitatívnych pretekov „Charity Race“, ktoré mal pod palcom Mark Mateschitz. V tom čase už okolie bohatej dedičky vedelo, že s manželom sa po jedenástich rokoch vzťahu, z toho piatich už ako manželia, rozišli.

Victoria Swarovski Čítajte viac Nevesta s priezviskom Swarovski sa vydávala v šatách za 800 000 eur!

Mark Mateschitz, ako uvádza Bunte, ju neváhal požiadať o rande v okamihu, ako sa informáciu o tom, že je single, dozvedel. Sympatická „Vici“ sa mu vraj páčila už dlho a iskra medzi nimi preskočila.

Pred rokom Victoria Swarovski v rozhovore pre Bunte povedala, že by ťažko spoznala nového muža, keby došlo k najhoršiemu, pretože ako prominentná žena a so svojím rodinným zázemím by sa mohla len ťažko ukázať na zoznamke. Rovnaký „problém“ zrejme pozná aj Mark Mateschitz, ktorý je po smrti svojho otca Dietricha s odhadovaným majetkom 26 miliárd eur najbohatším Rakúšanom a jedným z najvyhľadáva­nejších „ženíchov“ v Európe.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ