Nielen Slovensko žije tancom! Aha, kde porotcuje extravagantný Jorge González... A ohuruje kreáciami na hlave

Pravda | 22.03.2023 00:00
Jorge González Foto:
Jorge González ako porotca v aktuálnej, už 16. sérii nemeckej šou Let's Dance.
Kam sa podel porotca zo 7. série Let's Dance? 'Uletené' kreácie predvádza Jorge González ako porotca v Nemecku.

Svoje Let's Dance majú aj nemeckí diváci, práve v tomto čase televízia RTL vysiela už jej 16. sériu. V porote sedí aj Slovákom dobre známy Jorge González, ktorý výkony súťažiacich v šou na Markíze hodnotil v siedmej sérii.

Let's Dance Čítajte viac Zásadná veta pre Valábika už odznela! Nevydarená zdvíhačka z Hriešneho tanca Marcinkovú o body neobrala, v Let's Dance skončil...

Kubánsky choreograf rozhodne nepatrí k prehliadnuteľným tváram a svoje extravagantné módne aj účesové kreácie týždeň čo týždeň predvádzal na obrazovke Markízy. Nezaháľa však ani na obrazovke RTL a čo sa týka jeho účesov či outfitov, sú rovnako „šialené“ ako boli tie zo siedmej série tanečnej šou. A možno aj o čosi viac – pozrite si v našej galérii, ako sa už Jorge González ukázal nemeckým divákom v pozícii porotcu.

Jorge González ako porotca v aktuálnej, už 16....
Jorge González ako porotca v aktuálnej, už 16....
+2Jorge González ako porotca v aktuálnej, už 16....

Jorge González je súčasťou nemeckého Let's Dance vyše 10 rokov, v aktuálnej sérii sedí v porote s Motsi Mabuseovou a Joachimom Llambim. Moderátormi šou sú populárni Daniel Hartwich a Victoria Swarovski a medzi súťažiacimi sú mená ako Anna Ermakova – 22-ročná dcéra Borisa Beckera, herečka Julia Beautx, šéfkuchár Ali Güngörmüş či hádzanár Michael „Mimi“ Kraus.

González ako 17-ročný odišiel z Kuby na Slovensko a na Univerzite Komenského vyštudoval odbor rádioekológia. V Nemecku patrí medzi najpopulárnejšie osobnosti šoubiznisu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ