Jeremy Renner z marveloviek sa po desivej nehode učí chodiť. Ale vie, kedy sa chce ukázať na červenom koberci

Pravda | 29.03.2023 12:00
Jeremy Renner Foto: ,
Herec Jeremy Renner.
Januárová nehoda herca Jeremyho Rennera (52) bola veľmi vážna. Slávna hviezda marveloviek po nej skončila v kritickom stave v nemocnici s množstvom zranení.

Renner, ktorý je známy napríklad z filmu Avengers: Endgame, vlastní dom na severozápade Nevady, čo je jedna z oblastí v USA, kde koncom minulého roka napadlo veľké množstvo snehu. Rennera prešiel pri odpratávaní snehu jeho vlastný snehový pluh.

Jeremy Renner Čítajte viac Slávna hviezda marveloviek je v kritickom stave! Herec utrpel vážne zranenie pri odpratávaní snehu

Herec sa postupne zotavuje a o svoje pokroky sa delí aj s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Tento týždeň napríklad zverejnil video, na ktorom chodí s pomocou antigravitačného bežiaceho pásu. Renner vo videu potvrdil, že všetky pohyby pri chôdzi robí sám, pričom antigravitačný bežiaci pás mu uberá percentá z jeho telesnej hmotnosti, keďže jeho nohy pomaly zotavujú. „Teraz je čas, aby si moje telo oddýchlo a zotavilo sa vlastnou vôľou,“ napísal Renner v popise.

Ale slávny herec má aj veľké plány, ktoré potvrdil pre magazín Variety. Chce prísť na svetovú premiéru ďalšieho filmu z doku série Rennervations, ktorá sa uskutoční 11. apríla v Regency Village v Los Angeles.

Prvý kontakt
Amy Adamsová a Jeremy Renner na...
Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc.
Gemma...
+5Bourneov Odkaz
Rachel Weiszová a Jeremy Renner...

Renner sa preslávil aj v sérii filmov Mission: Impossible. Nominovaný na Oscara bol za hlavnú úlohu v dráme z vojny v Iraku Smrť čaká všade a vedľajšiu úlohu v snímke Mesto.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ