Prsteň za 2 milióny, ale... 92-ročný magnát Rupert Murdoch zrušil marcové zásnuby, piata svadba nebude

Pravda | 05.04.2023 14:30
Mediálny magnát Ruppert Murdoch Foto:
Mediálny magnát Ruppert Murdoch.
Je to niečo vyše dvoch týždňov, čo sa mediálny magnát Rupert Murdoch (92) zasnúbil so 66-ročnou Ann Lesley Smithovou.

Ako uvádzajú niektoré britské a americké médiá, okrem iného aj stránka theguardian.com, zásnuby sú zrušené.

Mediálny magnát  Rupert Murdoch a jeho...
66-ročná  Ann Lesley Smith, snúbenica Rupperta...
+1Mediálny magnát Ruppert Murdoch.

Murdoch mal svojej snúbenici navliecť na prst 11 karátový zásnubný prsteň v hodnote 2 milióny eur na Deň svätého Patrika (17. marec). Ako cituje Daily Mail zdroj z okolia boháča, Ann Lesley Smith veľmi bojovala s myšlienkou, že bude musieť svoj život žiť pred zrakom verejnosti. „Jednoducho nezvládla byť na očiach verejnosti. Je veľmi plachá. Sadli si, porozprávali sa a zhodli sa, že bude lepšie, ak sa rozídu. Ona akceptuje, že on bude vždy na očiach verejnosti a nie je nič, čo by mohol urobiť, aby to zmenil,“ znie vyjadrenie zdroja pre Daily Mail.

zväčšiť 66-ročná  Ann Lesley Smith, snúbenica Rupperta... Foto: Profimedia
Ann Lesley Smith 66-ročná Ann Lesley Smith, snúbenica Rupperta Murdocha.

Zásnuby zverejnili na stránkach denníka The New York Post, ktorý Murdoch vlastní. "Pre nás oboch je to dar od boha. Spoznali sme sa v septembri,“ opísala vtedy v rozhovore Ann Lesley Smith, ktorá bola predtým manželkou country speváka Chestera Smitha. "Bol som veľmi nervózny,“ priznáva Murdoch. "Bál som sa opäť zamilovať, ale viem, že toto bude moja posledná láska. Bude najlepšia. Som šťastný,“ prezradil v spomínanom rozhovore budúci ženích.

Mediálny magnát Ruppert Murdoch Čítajte viac 92-ročný magnát Ruppert Murdoch sa rúti do ďalšieho manželstva! Tu je jeho snúbenica

Podnikateľ Ruppert Murdoch bol v rokoch 1956 až 1967 ženatý s Patriciou Booker, s ktorou má dcéru. Z druhého manželstva so spisovateľkou Annou Murdoch Mannovou má ďalšie tri deti. 92-ročný magnát má tiež dve deti s podnikateľkou Wendi Deng, s ktorou bol ženatý v rokoch 1999 až 2013. Jeho štvrtou manželkou bola niekdajšia modelka Jerry Hall, s ktorou sa rozviedol minulý rok.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ