Tomu sa hovorí prekvapenie! Vojvodkyňa Meghan bude moderovať...

Pravda | 04.08.2023 00:00
meghan Foto: ,
Vojvodkyňa Meghan na udeľovaní cien "Ripple of Hope" v New Yorku.
V septembri sa v nemeckom Düsseldorfe uskutočnia "Invictus Games", športové podujatie, na ktorom vojnoví veteráni z celého sveta súťažia v rôznych disciplínach.

Športová udalosť odštartuje 9. septembra a Harry (38) s Meghan (41) budú pri tom. Ale to nie je všetko. Ako sa uvádza v oficiálnej správe k podujatiu, manželka princa Harryho bude časť rozlúčkovej šou, ktorá sa uskutoční 16. septembra, moderovať.

meghan Čítajte viac Je to veľký rozdiel, byť prominentnou princeznou alebo... Tak začínajú ostré vyjadrenia na adresu Meghan od jej kamarátky

„Tento veľmi emotívny prvok bude moderovať osobne Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu,“ uvádza sa v oficiálnej tlačovej správe „Invictus Games“. Princ Harry následne prednesie pár záverečných slov a odovzdá vlajku ďalšiemu organizátorovi „Invictus Games“ pre rok 2024.

Príbeh lásky princa Harryho a vojvodkyne Meghan sa začal práve počas „Invictus Games“, pre manželov a rodičov dvoch ratolestí tak bude mať toto podujatie navždy aj romantickú príchuť. Počas hier v roku 2017 v Kanade sa princ Harry prvýkrát objavil na verejnosti s herečkou Meghan Markleovou po svojom boku.

Podujatie je pre Harryho srdcovou záležitosťou, pretože športové hry v roku 2014 založil a zostávajú pre neho veľmi dôležité aj po rozchode s kráľovskou rodinou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ