Topmodelka Miranda Kerr bude 4-násobnou mamou! Pribudne k trom synom konečne dcérka?

Pravda | 02.09.2023 10:30
Miranda Kerr Foto:
Miranda Kerr na pódiu šou Victoria's Secret v roku 2011.
Modelka Miranda Kerr, ktorá v apríli oslávila 40 rokov, sa preslávila ako jeden z anjelov svetoznámej značky spodnej bielizne Victoria's Secret.

40-ročná topmodelka sa už čoskoro stane 4-násobnou mamou. Slávna Austrálčanka to prezradila na Snapchate, dokonca odhalila aj pohlavie bábätka. Opäť sa na svet hlási chlapček.

Kerr je už mamou troch chlapcov. Má 12-ročného syna Flynna s bývalým manželom, hollywoodskym hercom Orlandom Bloomom. Miliardárovi, spoluzakladateľovi aplikácie Snapchat Evanovi Spiegelovi, porodila dvoch synov. V roku 2019 prišiel na svet Myles, takmer dva roky pred ním Hart. V roku 2022 v rozhovore pre magazín „Bunte Quarterly“ povedala, že s deťmi ešte neskončili a jej manžel, Evan Spiegel, túži po dcérke. Dočká sa však v poradí tretieho syna.

zväčšiť Miranda Kerr a jej druhý manžel  Evan Spiegel v... Foto: SHUTTERSTOCK
kerr miranda Miranda Kerr a jej druhý manžel Evan Spiegel v roku 2018.

Modelka Miranda Kerr, ktorá v apríli oslávila 40 rokov, sa preslávila ako jeden z anjelov svetoznámej značky spodnej bielizne Victoria's Secret, s ktorou v roku 2013 ukončila spoluprácu. Vytvorila tiež vlastnú líniu organických kozmetických prípravkov Kora a pre dievčatá napísala knihu Treasure Yourself (2010). Dostala sa do rebríčkov najpríťažlivejších žien magazínov FHM či Men's Health.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ