Slávny idol zo seriálu Beverly Hills 90210 za zasnúbil! Pred oltár mieri v 50-ke

Pravda | 23.09.2023 13:00
Beverly Hills 90210 Foto:
Americký tínedžerský seriál Beverly Hills 90210 sa dočkal v rokoch 1990 až 2000 desiatich sérií.
Ak ste boli fanúšikom slávneho seriálu Beverly Hills 90210, potom si bezpochyby pamätáte aj jedného z jeho hlavných hrdinov.

Postavu Davida Silvera roky stvárňoval herec Brian Austin Green. A hoci vrcholom jeho kariéry bol práve spomínaný seriál, istý čas bolo okolo neho poriadne horúco – v roku 2020, kedy sa končilo jeho manželstvo s herečkou Megan Fox. S ňou má niekdajšia seriálová hviezda tri deti.

Minulosť je minulosť, Brian Austin Green nezostal dlho sám a po jeho boku sa začala objavovať iná žena, profesionálna tanečnica, v USA známa zo šou Dancing With The Stars, krásna blondínka Sharna Burgess. Dokonca v roku 2022 prišiel na svet ich prvý spoločný potomok, syn Zane. A teraz je tu ďalšia skvelá správa. Dvojica sa zasnúbila, čo fanúšikom spoločne prezradili videom na Instagrame.

zväčšiť Brian Austin Green a Sharna Burgess. Foto: Profimedia
Brian Austin Green a Sharna Burgess Brian Austin Green a Sharna Burgess.

Brian Austin Green prezradil, že Sharne Burgessovú požiadal o ruku počas oslavy jeho 50-ky v júli, ako uvádza Page Six. Keď sa jeho narodeninová párty chýlila ku koncu, svoju partnerku vzal nabok a urobil veľké rozhodnutie. So správou sa však podelili až teraz.

zväčšiť Sharna Burgess v roku 2022. Foto: Profimedia
Sharna Burgess Sharna Burgess v roku 2022.

Herec má ešte zo vzťahu s herečkou Vanessou Marcilovou 21-ročného syna Kassia, celkovo sa tak teší z piatich potomkov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ