Áno, nie, áno, nie... Správa o Clooneym poriadne rozvírila médiá, herec musel reagovať

Pravda | 25.09.2023 00:00
Amal Clooney a George Clooney Foto: ,
Amal Clooney a George Clooney pózujú fotografom.
Počas víkendu to okolo slávneho herca a filmára Georgea Clooneyho poriadne vrelo.

Potom, čo stránka Page Six uverejnila článok, že 62-ročná hviezda predáva svoju slávnu vilu na brehu jazera Como v Taliansku, informácia sa bleskovo rozšírila do ďalších amerických a britských médií.

Vila, ktorá mala podľa „The Wall Street Journal“ v roku 2022 hodnotu 100 miliónov dolárov, však podľa Clooneyho nie je na predaj. „Prvýkrát som o tom počul, keď stránka Page Six publikovala túto správu. Všetci to prebrali. Nie je to pravda,“ povedal prostredníctvom svojho hovorcu herec pre magazín People. Hovorca poprel, že nehnuteľnosť je na predaj.

zväčšiť Clooneyho nehnuteľnosť pri jazere Como. Foto: Profimedia
clooney Clooneyho nehnuteľnosť pri jazere Como.

Herec kúpil prvú nehnuteľnosť v tejto oblasti v roku 2002 za 10 miliónov dolárov, ako uvádza „The Washington Post“, neskôr prikúpil ďalšiu nehnuteľnosť aj pozemky. Prítomnosť hollywoodskej hviezdy viedla v tejto oblasti k realitnému boomu a ceny sa zdvojnásobili. Aktuálne má Clooneyho vila 24 izieb a hodnotu 100 miliónov dolárov.

George Clooney Čítajte viac Krásna Amal, unavený George! Clooneyovci si odbehli od dvojičiek

Herec má v spojitosti s vilou mnoho priveľmi osobných spomienok. V roku 2013 sa v nej prvý raz stretol so svojou budúcou manželkou Amal (45), ktorá prišla na večeru v spoločnosti jedného z jeho priateľov, ako Clooney prezradil v roku 2017 v rozhovore pre „The Hollywood Reporter“.

Hviezdami oceňovaného filmu Gravitácia sú...
Herec, režisér a producent George Clooney a...
+9Herec, režisér a producent George Clooney a...

Pár, ktorý sa zosobášil v roku 2014 v Benátkach, tu trávi mnoho času aj s ich deťmi – 6-ročnými dvojičkami Ellou a Alexandrom. Vo vile manželia z času na čas privítajú prominentných hostí, ktorí sa následne objavia na paparazzi záberoch. Spolu s Amal často vyrážajú do miestnych reštaurácií.

George Clooney  a oscarová herečka Renee...
George Clooney  a  britská modelka mal Lisa...
+6George Clooney  a  modelka a moderátorka...

V Clooneyho vile sa dali vidieť hviezdy ako Jennifer Aniston, Adam Sandler, Cindy Crawford a jej manžel Rande Gerber, Emily Blunt a jej manžel John Krasinski či celá herecká partia z akčnej komédie Dannyho dvanástka (2004).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ