Súrodenci Hečkovci pred kamerami. Blondínke Júlii by ste jej vek netipovali. A čo ešte jej bratovi... Odpadnete!

Pravda | 24.04.2024 14:00
Hit roka julia a Peter Heckovci  5 Foto:
Peter a Júlia Hečkovci v relácii Hit roka.
Nielen na pódiu! Peter Hečko sa dostal aj do seriálu, mohla za to aj podoba s iným spevákom. S ktorým?

V relácii Hit roka bude trojica glosátorov – Adela Vinczeová, Mário Kuly Kollár a Michal Kubovčík s moderátorom Jánom Žgravčákom spomínať na roky 1977, 1984, 1970. Špeciálnym hosťom bude vedec Peter Celec a hudobnými hosťami súrodenci Peter a Júlia Hečkovci. V 80. rokoch vytvorili známe popové hity ako Taliansky muzikál, Maturitné tablo či Spútaná láskou.

Peter a Júlia Hečkovci  v relácii Hit roka.
Peter a Júlia Hečkovci  v relácii Hit roka.
+7Peter a Júlia Hečkovci  v relácii Hit roka.

Súrodenci Peter a Júlia Hečkovci si zaspomína na časy ich najväčšej slávy. Mnohí televízni diváci si Petra Hečka pamätajú nielen z pódií, ale aj zo sedemdielneho seriálu o slovenských hradoch a zámkoch s názvom Na vysokej skale. Speváckou partnerkou mu bola Katka Karovičová. Prvý diel tohto seriálu bol natočený s Petrom Justinom Topoľským, no ten sa potom oženil a ostal v Amerike. Režisérka Ľuba Vančíková oslovila Petra Hečka, ktorý nakrútil zvyšných šesť častí seriálu. Keď sa po rokoch stretol Hečko s Topoľským v bratislavskej posilňovni, obaja si na seriál zaspomínali a najmä na to, čo spôsobil fakt, že sa podobali. Nerozoznala ich dokonca ani ich rodina. Pozrite si vo videu!

Video
Zdroj: RTVS

Len neveriacky pokrútite hlavou, ak zistíte, koľko majú rokov. Z Júlie je 60-nička, v decembri oslávila 62 rokov. Jej brat má 74. Pri pohľade na dvojicu v relácii Hit roka sa tomu verí naozaj ťažko (video).

Nenechajte si ujsť celú reláciu Hit roka vo štvrtok večer o 20:30 na Jednotke!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ