Najkrajší muž Slovenska? Stal sa ním fitness tréner zo Záhoria, jeho telo rozhodne stojí za pohľad

Pravda | 05.05.2024 00:00
palkovič Foto:
Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal 26-ročný Adam Palkovič. Získal titul Mister Slovenskej republiky.
Novým Mistrom Slovenskej republiky je fitness tréner Adam Palkovič.

Slovensko má nového Mistra! Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal 26-ročný Adam Palkovič, ktorého vyberali spomedzi 22-och uchádzačov. Šarmantnému fitness trénerovi odovzdal šerpu riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák, ktorý s ním pocestuje aj na a medzinárodnú súťaž do Poľska.

zväčšiť Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal... Foto: Radoslav Orenič
palkovič Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal 26-ročný Adam Palkovič. Získal titul Mister Slovenskej republiky. Šerpu mu odovzdal riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák.

Kandidátov na Mistra hodnotili odborníci, ktorí ich mali pod drobnohľadom zo všetkých hľadísk. Riaditeľ súťaže Mister Slovensko a zakladateľ Miss Slovensko Jozef Oklamčák, dizajnér Jozef Grondžák a fotograf Radoslav Orenič si museli prejsť desiatky fotografií, ktoré sa nazbierali počas celého roka. Novým Mistrom Slovenskej republiky sa stal 26-ročný Adam Palkovič, ktorý pochádza z obce Kúty na Záhorí. Meria 188 centimetrov a od detstva je športovcom. Aktuálne sa venuje fitness, pôsobí aj ako tréner. Ovláda anglický aj nemecký jazyk.

Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal...
Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal...
+3Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal...

"Mám veľmi príjemné pocity a som nadmieru šťastný. Veľmi si vážim tento titul, ktorý som nadobudol. Verím, že ho využijem naplno. Myslím si, že Mister by mal mať charizmu, a určite aj vzhľad, pretože to je súťaž krásy. A hlavne, mal by byť férový. Chcel by som uspieť vo svete. Po fyzickej stránke sa pripravujem každý deň, pretože denne cvičím. Ostatné ešte doladím,“ hovorí s úsmevom Mister Slovensko Adam Palkovič.

zväčšiť Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal... Foto: Radoslav Orenič
palkovič Najkrajším mužom Slovenskej republiky sa stal 26-ročný Adam Palkovič. Získal titul Mister Slovenskej republiky.

Adam Palkovič bude Slovenské republiku reprezentovať na svetovej súťaži Mister Supranational 2024.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ