Byť čo najviac nahá pred kamerami som chcela sama. Je to veľké 'f..k you' všetkým komentárom o mojom tele, hovorí hviezda Bridgertonu

Pravda | 23.05.2024 00:00
Nicola Coughlan v kreácii Wiederhoeft Foto: ,
Herečka Nicola Coughlan v kreácii Wiederhoeft.
Už niekoľko dní sú na streamovacej platforme Netflix dostupné štyri epizódy z ostatnej série Bridgerton. Hlavnú rolu v nich stvárňuje írska herečka Nicola Coughlan.

Predstaviteľka Penelope Featheringtonovej nie je ako postava divákom neznáma – jej charakter pritom v predchádzajúcich sériách zostával v tieni iných hercov a aj ako hrdinka priamo v príbehu sa ocitá často prehliadaná a odstrkovaná. To všetko aj preto, že nezapadá do klasického ideálu krásy viktoriánskeho Anglicka. Je drobná, bacuľatá, nosí nepodarený účes.

Luke Newton a Nicola Coughlan Čítajte viac Láska zo seriálu aj v skutočnom živote? Hviezdy Bridgertonu odpovedali, ako to je s ich randením, na premiére odhalili...

To všetko sa však v nových častiach obracia celkom iným smerom a diváci s nadšením sledovali, ako sa medzi hrdinkou v podaní Coughlanovej a Colinom Bridgertonom (v podaní Luka Newtona) rodí láska, ba dokonca spaľujúca vášeň.

Herečka Nicola Coughlan v tretej sérii seriálu... Foto: Profimedia
Herečka Nicola Coughlan v tretej sérii seriálu Bridgerton. Herečka Nicola Coughlan v tretej sérii seriálu Bridgerton.

„Je tam jedna scéna, v ktorej som veľmi nahá a bol to môj vlastný nápad, moja voľba,“ citoval Coughlanovú portál Stylist. „Cítila som to ako veľké zadosťučinenie, ako veľký vztýčený prostredník všetkým tým konverzáciám okolo môjho tela. Bolo to nesmierne posilňujúce,“ pokračovala v rozhovore herečka.

Herečka Nicola Coughlan na slávnostnej premiére...
Herečka Simone Ashley prišla v kreácii Prada.
+8Herci Jonathan Bailey (vľavo) a Luke Newton na...

Hviezda, okolo ktorej je teraz veľa rozruchu, priznala, že v hereckej kariére išlo pre ňu o vôbec prvú sexuálnu scénu, ktorú nakrúcala. Nemala však strach, cítila sa pri tom veľmi pohodlne. „Na konci natáčacieho dňa sme obaja s Lukeom ležalo pod dekou, bez šiat, len tak sa vyvaľujúc a oddychujúc. A hovorili sme si, už chápame, prečo nudisti tak milujú nahotu,“ citoval tiež CNN.com herečku.

Lori Harvey Čítajte viac Dcéry slávnych sa vyzliekania neboja: Mossovej Lila ako anjel, Lori Harvey odhalila kypré krivky a Madonnina Lourdes... skoro nahá

Nicola Coughlan si vraj počas posledných dvoch sezón populárneho seriálu dobre uvedomovala, ako spoločnosť komentuje jej „plus-size“ krivky. Dúfa však, že podobné dialógy sa aj s novým príbehom stanú minulosťou. Jedno je isté, pre kypré tvary urobila veľký krok a v seriáli vyzerá absolútne očarujúco.

Pozrite si tiež
Ako si vyjednať lepší plat či pozíciu vo firme? Hovorí profesionálny vyjednávač
Video
Zdroj: TV Pravda

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ