Padlo niekoľko úderov! Depardieu a jeho česká partnerka sa pobili so slávnym fotografom celebrít

ČTK | 22.05.2024 15:51
Gérard Depardieu Foto:
Herec Gérard Depardieu.
Francúzsky herec Gérard Depardieu a jeho partnerka českého pôvodu Magda Vavrušová mali pred reštauráciou v Ríme potýčku s miestnym fotografom celebrít Rinom Barillarim prezývaným "kráľ paparazzi". Podľa médií herec aj fotograf podali trestné oznámenie a priebeh šarvátky popisujú každý inak.

Sedemdesiatpäťročný Depardieu bol spolu s herečkou a producentkou žijúcou vo Francúzsku obedovať v podniku Harry's Bar v celebritami vyhľadávanej rímskej ulici Via Veneto. Deväťdesiatse­demročný Barillari začal pár fotiť, čo sa podľa svedkov po niekoľkých žiadostiach, aby prestal, znepáčilo Vavrušovej. Prítomný publicista Gianni Riotta médiám povedal, že Vavrušová za odchádzajúcim fotografom vybehla na ulicu a napadla ho. Do šarvátky sa následne podľa neho zapojil aj Depardieu, ktorý fotografa niekoľkokrát udrel. Potom na miesto dorazili policajti.

zväčšiť Miesto potýčky - podnik Harry's Bar v Ríme. Foto: Profimedia
Harry´s Bar Miesto potýčky - podnik Harry's Bar v Ríme.

„Potom prišla sanitka, aby odviezla Barillariho. V tej chvíli Depardieu odišiel autom po Via Veneto. Vyzeralo to úplne ako scéna zo 60. rokov,“ opísal Riotta. Fotograf médiám povedal, že dostal tri údery päsťou do tváre. Vavrusová zase tvrdila, že sa dotkol jej hrude a strčil do nej.

zväčšiť Fotograf Rino Barillari. Foto: Profimedia
Rino Barillari Fotograf Rino Barillari.

Barillari podľa svojej biografie citovanej stanicou CNN fotí celebrity vrátane hollywoodskych hviezd vyše 60 rokov. Za ten čas bol podľa svojich slov viac ako dvestokrát ambulantne ošetrený, mal 11 zlomených rebier a 82 zničených fotoaparátov.

Gérard Depardieu Čítajte viac Gérard Depardieu skončil vo väzbe pre sexuálne útoky: Potvrdili sa očakávania médií

Depardieu čelí viacerým obvineniam zo sexuálneho napadnutia žien a v októbri sa má dostaviť na súd.