V Dunaji horlivá 'ľudáčka' Tereza, ale v súkromí... Herečka má na konte titul majsterky Slovenska v obdivuhodnej disciplíne

Pravda | 25.05.2024 00:00
Barbora Chlebcová Foto:
Barbora Chlebcová v seriáli Dunaj, k vašim Službám.
V seriáli Dunaj, k vašim službám, obľúbená nie je. Herečka Barbora Chlebcová vhupla do 5. série ako Tereza Lapšanská, zapálená "ľudáčka", ktorá strká nos do všetkého.

Netají sa nadšením pre nový režim a jeho „výhody“ sa neštíti využívať, rovnako, ako sa neštíti v mene vlastného prospechu a povýšenia intrigovať a udávať. Chlebcová sa svojej úlohy zhostila skvelo a tým, že jej rola dostáva pred kamerami čoraz viac priestoru, trávi na nakrúcaní veľa času.

zväčšiť Barbora Chlebcová v šou Neskoro večer. Foto: RTVS
Barbora Chlebcova Barbora Chlebcová v šou Neskoro večer.

Stihla ale prijať pozvanie do šou Petra Marcina Neskoro večer, v ktorej opísala, čomu všetkému sa popri seriálu venuje. A prezradila aj čo-to z minulosti. Miluje šport, spev, pečenie koláčov a šitie patchworku, takisto je nositeľkou titulu majsterka Slovenska. Tento jej úspech súvisí s tancom a aká konkrétna disciplína jej titul vyniesla sa dozviete vo videu nižšie.

Vera Wisterová Čítajte viac V Dunaji si zahrala jedna z najvýraznejších slovenských moderátoriek, mnohí ju vôbec nespoznali

Pred kamerami talkšou opísala, že okrem viacerých zamestnaní a absolvovaných dvoch vysokých školách má nespočetné množstvo záľub, dokonca sa aktuálne venuje štúdiu chorvátskeho jazyka. Zároveň je aj pyšnou mamou dvoch chlapcov. Málokedy sa stane, že Peter Marcin býva šokovaný z aktivít svojich hostí, ale pri Chlebcovej to ani len neskrýval… Pozrite si vo videu, prečo sa herečka učí chorvátsky a dozviete sa aj to, akú „diagnózu“ jej Marcin stanovil.

Video
Zdroj: RTVS

Premiérovú epizódu talkšou Petra Marcina Neskoro večer si pozrite v sobotu 25. mája o 21:40 na Jednotke.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ