Mórová: Nie som taká stará, aby som sa bála mladších kolegýň

"Ešte nie som taká stará, aby som si uvedomila, že mladé kolegyne šliapu do mojej kapusty," odpovedala na jednu z otázok stredajšieho online rozhovoru herečka Diana Mórová.

18.03.2009 07:00, aktualizované: 12:12
Diana Mórová Foto:
Herečka Diana Mórová pri štarte seriálu Panelák v roku 2008.
debata

„To skôr ja niekedy šliapem im, pretože ešte stále ma režiséri obsadzujú do úloh blaznivých a slobodných žien. Ale ja sa teším každej konkurencii, lebo tak to má byť,“ zhrnula herečka roka podľa ankety OTO 2008.

Obľúbená postava zo seriálu Panelák, psychologičky Ivana Švehlohá, sa nevyhla ani otázkam na vzťahy so svojou seriálovou svokrou, ktorú stvárňuje Hana Gregorová.

„Sme vynikajúce kamarátky, vždy ideme spolu na obed a kecáme a kecáme. Niekedy prídeme neskoršie na pľac, lebo toľko kecáme. A stále sa rehoceme,“ prezradila Mórová.

Ďalšie odpovede herečky Diany Mórovej

Herečka Diana Mórová je členka Slovenského národného divadla a hrá napríklad v predstaveniach Tri sestry alebo Leonce a Lena. Jej popularita však začala stúpať až po účinkovaní na televíznej obrazovke. Najprv to bola ľadová šou Hviezdy na ľade, v ktorej si vykorčuľovala víťazstvo. Potom však nasledoval ešte väčší fenomén – seriál Panelák.

Denný projekt JOJ-ky dal Mórovej šancu v postave psychologičky Ivany Švehlovej a mnohí diváci práve jej postavu zbožňujú. Dnes je mamička syna Quida a partnerka herca Juraja Mokrého hrdou držiteľkou ceny OTO 2008 v kategórii herečiek.

Aj pri tej príležitosti prijala pozvanie redakcie Pravda.sk a odpovedala na otázky čitateľov.

Herečka Diana Mórová v róbe od českej...
Herečka Diana Mórová (vľavo) s riaditeľkou SND...
+15Ján Kroner, Diana Mórová a Táňa Pauhofová (hore...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Pite dostatok tekutín, bude vám lepšie a vaša pokožka bude vyzerať krajšie.
Vaša trvalá práca vám onedlho...

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze, nedržte ich...