Nemusím viac hrať, prekvapuje Hermiona - vraj už je fakt unavená

Chodí v pyžame, aby si mohla čo najskôr ľahnúť. "Nemyslím si, že som bola v živote niekedy takto unavená," povedala britská herečka Emma Watson pre magazín Teen Vogue.

25.06.2009 09:00
Emma Watson Foto:
Herečka Emma Watson
debata

Predstaviteľka Hermiony z extrémne úspešnej filmovej série o Harry Potterovi prezradila, že postava mladej čarodejníčky môže byť aj jej posledná.  „Ak niekto nepríde s ponukou, ktorá ma osloví tak silno ako Hermiona, tak, že budem cítiť, že je to na život a na smrť, nechcem už viac hrať,“ povedala Watson.

Mladá Britka priznala, že má čo robiť, aby zvládala propagovať film Harry Potter a Polovičný princ a zároveň sa sústrediť na dvojdielne spracovanie knihy Harry Potter a Dary smrti.

Watsonovej, ktorá oslávila v apríli 19 rokov, priniesla úloha Hermiony slávu, ale aj bohatstvo. Zarobila už takmer 10 miliónov eur. Britka sa však nechce dať pohltiť svetom celebrít. Keď bude mať konečne viac času na seba, chce ísť študovať na univerzitu anglickú literatúru. Nechce však prezradiť kam.

„Chcem si udržať súkromie tak dlho, ako je to možné. Možno hovorím ako paranoidný blázon, ale robím to preto, lebo chcem byť normálna. Skutočne chcem anonymitu,“ uviedla herečka pre Teen Vougue. Watson sa tiež posťažovala, že média jej neuľahčujú vzťah s 25-ročným finančníkom Jayom Barrymoreom. „Jediný dôvod, prečo to vyzerá tak, že raz sme spolu a druhý raz nie, je ten, že noviny píšu toľko hlúpostí,“ vyhlásila Watson.

Mladučká Emma Watson korzuje z jednej...
Herečka Emma Watson vyzerala na premiére...
+7Očarujúca Hermiona alias Emma Watson si...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Urobte si jedálniček dopredu, budete mať aspoň v stravovaní poriadok.
V práci budete mať zlé obdobie, našťastie...

+ Urobte veľké upratovanie, v čistom prostredí ide všetko lepšie.
Strážte si svoje miesto v práci a nenechajte,...