Ťažké chvíle pre Daru a Martu! Prišli o veľký talent, vzal ho Majk Spirit

Stredajšia epizóda speváckej šou Hlas Česko Slovenska dala poriadne zabrať dvojici koučiek - Dare Rolins a Marte Jandovej.

01.05.2014 18:55
debata (1)

Dámy, ktoré sedia v spoločnom kresle a spoločne tiež vedú svojich spevákov sa rozhodli do speváckeho súboja poslať zmiešanú dvojicu Janu Rybníčkovú s Martinom Císarom. Možno ani netušili, ako si tým skomplikujú rozhodovanie, koho v hre napokon ponechať.

Hoci pôvodne si všetci mysleli, že jasne dominovať bude nežnejšia polovica dvojice, v pesničke Beneath your beautiful od Emeli Sande a Labyrintha excelovali obaja speváci. „Premýšľam, ako to spraviť, aby som mohla újsť,“ povedala Marta tesne pred rozhodnutím, kto šou opustí. „Chceme si vás v tíme nechať oboch,“ dodala Dara.

Verdikt však prísť musel a tak sa napokon dvojica porotkýň rozhodla pre Rybníčkovú. Ani Císar však neprišiel o šancu ukázať ešte svoj talent. Vďaka možnosti v pravidlách si ho totiž do svojho tímu „pretiahol“ Majk Spirit. Uvidíme, možno napokon ešte vytrie kocúra všetkým, pre ktorých sa Dara a Marta rozhodli.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Marta Jandová #Hlas Česko Slovenska #Dara Rolins #rozhodnutie #duel

+ Zdravého ducha si udržíte čerstvou citrusovou šťavou a úsmevom.
Vo financiách myslite racionálne, vysoký...

+ Na materské znamienka nie je vhodné obdobie, neunáhlite sa.
Vo financiách sa riešenie nájde, ale...