Hrať Sheldona ma stále baví, tvrdí Jim Parsons

Amerického herca Jima Parsonsa stále baví účinkovanie v komediálnom seriáli Teória veľkého tresku (2007), kde stvárňuje svojského vedca Sheldona Coopera.

05.09.2014 05:39
Jim Parsons Foto: ,
Herec Jim Parsons.
debata

Ako povedal pre magazín Adweek, hranie Sheldona sa mu nikdy nezunuje. „Zvyknete si na to. A to je dobré. Pomôže vám to dať postave hĺbku,“ vyhlásil 41-ročný rodák z Texasu.

Držiteľ Zlatého glóbusu a štyroch Primetime Emmy, ktoré získal práve za účinkovanie v obľúbenom seriáli, sa taktiež vyjadril ku komplikovaným rokovaniam o predĺžení zmluvy na ďalšie sezóny sitkomu.

„Nikdy som niečo také nerobil a bolo by ťažké, prežiť to znovu. Keď sa rozhodlo o odložení nakrúcania, nebolo to zábavné. Tento seriál nás baví robiť, ale tieto veci tak fungujú, a hoci je to zvláštne, musí to prehrmieť,“ vyhlásil.

Jim Parsons sa okrem Teórie veľkého tresku objavil aj v niekoľkých epizódach seriálov Ed (2000 – 2004), Sudkyňa Amy (1999 – 2005) alebo iCarly (2007 – 2012). Za stvárnenie Tommyho Boatwrighta v televíznej snímke Rovnaké srdcia (2014) ho nominovali na cenu Primetime Emmy.

debata chyba
Viac na túto tému: #rola #nadšenie #Jim Parsons #Teória veľkého tresku

+ Podporíte partnerku so zmenou váhy a pridáte sa k spoločnému cvičeniu.
Včasné splácanie...

+ Nepreháňajte to s opaľovacími prípravkami, radšej sa vyhýbajte slnku.
Počas dovolenky, chráňte...