Krásnu Judit Bárdos opustil pred oltárom, teraz ju chce späť

17.10.2014 11:00
Judit Bardosova
Herečka Judit Bárdos. Autor:

V seriáli Doktori sa o srdce mladej herečky pokúšajú Bárta aj Révai.

Okrem medicínskych príbehov zameraných na ochorenia pacientov bude ústrednou zápletkou seriálu Doktori konflikt Tomáša (Alexander Bárta) a Kláry (Judit Bárdos), ktorých ako študentov spájala veľká láska.

Obaja absolvovali školu s vynikajúcimi výsledkami a plánovali si spoločný život. V deň svadby však zažila Klára nepríjemný šok, Tomáš ušiel za kariérou do zahraničia a svojej nastávajúcej zanechal len stručný odkaz. Od jeho úteku prešlo niekoľko rokov, Klára však na pocit zrady a poníženia nikdy nezabudla. Medzičasom sa stala uznávanou kardiologičkou a dva roky žije s nemenej úspešným anestéziológom Robertom (Jan Révai), ktorý „predstavuje všetky istoty, po akých ženy obyčajne túžia“. Krátko po tom, ako Robert požiada Kláru o ruku, sa však znovu objaví na scéne Tomáš.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#doktori #Alexander Bárta #Judit Bárdos #Jan Révai
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete si odpočinúť od jedla, urobíte si očistný deň len s čistou vodou.
Podnikanie vo dvojici môže...

+ Doprajete si zdravú, desiatovú polievku, čím zmiernite žalúdočné ťažkosti.
Pracovnú cestu starostlivo...