Hviezda Hry o tróny v novom Terminátorovi: S Arniem to bola zábava!

Preslávila ju najmä rola v dnes už kultovom seriáli Hra o tróny. Herečka Emilia Clarke sa však už čoskoro ukáže v pokračovaní Terminátora.

13.05.2015 01:00
Emilia Clarke Foto: ,
Herečka Emilia Clarke v scéne z očakávaného filmu Terminátor: Genysis.
debata

Akčná sci-fi séria, ktorú ešte v polovici 80-tych rokov minulého storočia odštartoval prvým filmom režisér James Cameron, prinesie späť aj herca Arnolda Schwarzeneggera. „Bola s ním neuveriteľná zábava. Myslím si, že nikdy nezostarne,“ uviedla Clarke v rozhovore pre magazín Harper's Bazaar. „Očakávala som chlapa s veľkým egom, ale on je skutočne veľmi milý, šarmantný a šľachetný muž. A skvelé bolo vidieť, akú radosť má z nakrúcania každej novej scény,“ pokračovala herečka.

Dvadsaťosemročná rodáčka z Londýna sa momentálne opäť objavuje v nových epizódach Hry o tróny. Tento seriál pokračuje už piatou sériou, pričom zástupcovia televízie HBO potvrdili aj nasledujúcu – šiestu. Clarkeovej rola Daenerys z nej spravila miláčika televízneho publika, ale tiež idol mnohých mužov.

Herečka Emilia Clarke v jednej z nových epizód... Foto: Profimedia.sk
Emilia Clarke Herečka Emilia Clarke v jednej z nových epizód seriálu Hra o tróny.

Hoci v skutočnom živote je tmavovláska, ako kráľovná drakov vystupuje pred kamerami v plavovlasej parochni. Veľmi často sa v seriáli objavila aj nahá, čo jej určite minulý rok prihralo aj prvenstvo v rebríčku žien, po ktorých najviac túžia muži – konkrétne čitatelia portálu Askmen.com.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Emilia Clarke #Terminátor #Hra o tróny #Arnold Schwarzenegger

+ Domáce koláče sú chutné, zdravšie a výborné na celodenné maškrtenie.
Pravidelné sledovanie kreditnej správy vás...

+ Pri chudnutí pomáha veľmi behanie, stačí ak sa tri krát do týždňa premôžete.
Rozlišujte potreby a túžby, aby ste...