Panelák sa definitívne skončil. Chýbať mi nebude, hovorí Kraus

V stredu večer odvysielala televízia JOJ poslednú epizódu najdlhšieho hraného slovenského denného seriálu Panelák (2008 - 2015).

18.06.2015 14:10
Zuzana Haasová a Roman Luknár sú dlhoročnou... Foto:
Zuzana Haasová a Roman Luknár boli dlhoročnou posilou Paneláku.
debata (9)

Projekt z autorskej dielne režiséra a scenáristu Andyho Krausa sa skončil 15. sériou. Na obrazovkách televízie JOJ, ktorá úspešný formát vysielala sedem a pol roka, sa diváci pravidelne stretávali s mnohými obľúbenými protagonistami.

Hereckú základňu seriálu tvorili Diana Mórová, Marián Miezga, Mirka Partlová, Juraj Slezáček a Božidara Turzonovová, ktorých Kraus angažoval už od samého začiatku. Spomedzi hudobných hostí v Paneláku najviac zarezonovala kapela Desmod, ktorá okrem toho naspievala aj úvodnú pieseň Lavíny.

Panelákové "veteránky" (zľava): Andrea...
Tvorca Paneláku Andy Kraus (v strede) s hercami...
+32Kamarátky a kolegyne z Paneláku Andrea...

Na obľúbenom formáte sa podieľalo spolu deväť režisérov. Okrem Krausa, ktorý bol spolu s Tomášom Jančom zároveň tvorcom seriálového námetu, sa herci ocitli i pod rukou Mariána Tutokyho, Viktora Csudaia, Andrei Horečnej, Romana Fábiana, Lukáša Hanuláka, Miloša Volného a Branislava Mišíka.

Andymu Krausovi úspešný televízny projekt podľa vlastných slov chýbať nebude. V súčasnosti už totiž pracuje na ďalšej seriálovej novinke Dvojičky, v ktorej prisľúbil účasť i viacerým hercom z Paneláku.

9 debata chyba
Viac na túto tému: #koniec #seriál #Televízia #vysielanie #Panelák

+ Ste veľmi sebavedomá osoba, vďaka tomu ste o krok vpred pred ostatnými.
V práci nebudete mať svoje obdobie,...

+ Buďte otvorení novým skúsenostiam, prinášajú nové perspektívy a inšpiráciu.
Dávajte si pozor, aby ste sa...