Potvrdené! Orlando Bloom nebude chýbať v Pirátoch z Karibiku č. 5

18.08.2015 08:00
Herec Orlando Bloom.
Herec Orlando Bloom. Autor: ,

K hereckému obsadeniu piatych Pirátov Karibiku sa pridal aj Orlando Bloom.

Na podujatí D23 Expo v Anaheime to oznámili zástupcovia spoločnosti Disney. Tridsaťosemročný rodák z mesta Canterbury sa opäť predstaví ako Will Turner, ktorého stvárnil v prvých troch filmoch série.

V snímke Piráti Karibiku 4: V neznámych vodách (2011) sa však neukázal. Film Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales chcú do amerických kín uviesť 7. júla 2017.

Kapitána Jacka Sparrowa, ktorý bude tentoraz čeliť dávnemu nepriateľovi Salazarovi v podaní Javiera Bardema, si už tradične zahrá Johnny Depp. Salazar mieni vyhubiť všetkých pirátov. Jedinou záchranou pre Sparrowa je nájdenie legendárneho Poseidonovho trojzubca, ktorý vlastníkovi dáva moc nad všetkými oceánmi.

Vo filme sa predstavia aj Golshifteh Farahani, Kaya Scodelario, Geoffrey Rush, Kevin McNally, Brenton Thwaites či Stephen Graham. Snímku podľa scenára Jeffa Nathansona režírujú Joachim Ronning a Espen Sandberg. O produkciu sa stará Jerry Bruckheimer. Výkonnými producentmi sú Chad Oman, Joe Caracciolo Jr. a Brigham Taylor.

#úloha #Orlando Bloom #Piráti z Karibiku
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku