Neobrúsené diamanty - dočkáte sa ich, tvrdí Jandová o novej Superstar

Česká speváčka Marta Jandová sa počas kastingov do aktuálneho ročníka speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar nestačila diviť.

27.08.2015 06:06
Marta Jandová Foto:
Speváčka Marta Jandová na archívnom zábere.
debata

Tohtoročná SuperStar bude podľa nej výnimočná. „Na aktuálnom ročníku je neuveriteľné, že neprišli 25-roční ľudia, ale 15, 16-roční – myslím, že najstarší talent má okolo 20 rokov – a všetci sú neokukaní a neuveriteľne muzikálni,“ povedala v rozhovore.

„Bola som v niekoľkých porotách a preto môžem s čistým svedomím povedať, že ľudia, ktorí sa tentoraz prebojovali do dvadsiatky, sú iní, akoby si veria aj neveria, sú takí, že vedia čo chcú, ale pritom sú skromní,“ poznamenala známa interpretka.

„Zároveň ma veľmi prekvapilo, že mnohí súťažiaci hrali počas kastingov na gitare. Niektorí hrali skvelo, niektorí horšie, ale to vôbec nevadilo, proste skoro každý na niečom hral a tí, čo nehrali, pustili si na mobile ten konkrétny akord a zrazu boli v tom. Tí ľudia to naozaj úprimne prežívali. To sa mi na nich veľmi páčilo,“ doplnila.

Na mladých interpretoch si známa porotkyňa podľa vlastných slov najviac cení, keď ich prejav pramení zo srdca. „„Neznášam, keď príde niekto, koho do SuperStar pošle učiteľ spevu, ktorý dotyčnému tvrdí, aký je skvelý – on príde, niečo zaspieva, my ho skritizujeme a on potom hovorí ‚Ale môj pán profesor mi povedal…‘ Na kastingy totiž chodia aj ľudia, ktorí nemajú žiadneho pána profesora, ktorí spievali zo srdca a to je práve to úžasné. Mám rada, keď človek spieva ako mu zobák narástol. Je to úprimné, čisté a krásne a čo ma teší – mám pocit, že tento rok máme v SuperStar takýchto neobrúsených diamantov veľa,“ dodala porotkyňa.

debata chyba
Viac na túto tému: #účastníci #Marta Jandová #Superstar #prekvapenie #kasting

+ Zabúdate na zeleninu, má to zlý vplyv na váš organizmus.
Nenechajte sa v práci vytočiť, bude to mať trvalé...

+ Mať domácu záhradku nie je dobré len po finančnej stránke, ale aj zdravotnej.
Skúste ušetriť hlavne sa...