Nechcú ju tam?! McCarthy sa do Žien z rodu Gilmorovcov nevráti

04.02.2016 08:00
Herečka Melissa McCarthy oblečená do šiat...
Herečka Melissa McCarthy oblečená do šiat Melissa McCarthy Design. Autor: ,

Americká herečka, komička, scenáristka a producentka Melissa McCarthy si nezahrá v pripravovaných nových častiach seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007).

Predstaviteľka šéfkuchárky Sookie St. James o svojej neúčasti na projekte informovala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Ďakujem za pozvanie, ale bohužiaľ, nikto mňa ani Sookie nepožiadal, aby sme sa vrátili do Stars Hollow. Prajem im všetko najlepšie,“ napísala 45-ročná rodáčka z Plainfieldu v štáte Illinois ako odpoveď na fanúšičkin tweet, v ktorom ju prosila, aby si v novej sezóne zahrala.

Tvorkyňa obľúbeného seriálu Amy Sherman-Palladino pritom fanúšikov ubezpečila, že Sookienu neprítomnosť riadne vysvetlia.

Herečka Melissa McCarthy (v strede) na snímke s...
Herečka Melissa McCarthy (v strede) na snímke s Lauren Grahamovou v seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov. Autor: Warner Bros. Television

V pokračovaní príbehu z fiktívneho mestečka Stars Hollow, ktoré bude mať štyri epizódy, si svoje úlohy zopakujú hlavné predstaviteľky Lauren Graham (Lorelai Gilmore) a Alexis Bledel (Rory Gilmore), ale aj Scott Patterson (Luke Danes), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Sean Gunn (Kirk Gleason) a Keiko Agena (Lane Kim).

Nové epizódy vzniknú pod režisérskou taktovkou už spomínanej filmárky Amy Sherman-Palladino, ktorá bude spolupracovať so svojím manželom, producentom Danielom Palladinom.

#návrat #rola #Melissa McCarthy #Ženy z rodu Gilmorovcov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...