Keď sa vyzliekol, všetkým padla sánka! Takto vyzerá nový Tarzan...

21.04.2016 11:20

Herec Alexander Skarsgard bol od počiatkov svojej kariéry milovaný najmä ženskou časťou publika. Jeho forma vo filme Tarzanova legenda, ktorý príde do kín v lete, však dokáže poriadne zaskočiť.

Herec Alexander Skarsgard ako Tarzan na zábere...
Herec Alexander Skarsgard ako Tarzan na zábere z filmu The Legend of Tarzan. Autor: SITA/AP, Jonathan Olley

Švédsky rodák, ktorý oslávi tento rok štyridsiatku, na prvých záberoch z filmu predvádza dokonalú muskulatúru a pevné telo. „Jeho tehličky dokážu to, že kino stíchne,“ napísal s humorom server The Cut. Potvrdila to však aj Skarsgardova kolegyňa Margot Robbie. V rozhovore pre server EOnline.com uviedla, že „myseľ sa mi zatemnila a sánka padla na zem tak, ako každému v štábe“.

Podľa príťažlivej blondínky vraj ľudia na pľaci prestali pracovať, keď sa Skarsgard objavil prvýkrát vyzlečený pred kamerami. „Dokonca aj chlapi si hovorili, fíha, vyzerá úžasne. Pracoval skutočne tvrdo. Nikdy som nebola posadnutá sebadisciplínou tak, aby som sa dostala do podobnej formy, takže som bola ohúrená,“ vysvetlila Robbie.

Herec Alexander Skarsgard ako Tarzan a herečka...
Herec Alexander Skarsgard ako Tarzan a herečka Margot Robbie ako Jane na snímke z filmu Tarzanova legenda.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jonathan Olley

Jej urastený kolega, ktorého partnerkou v súkromí je moderátorka Alexa Chung, dáva veľký kredit osobnému trénerovi. A tiež výživovému poradcovi. „Nikdy som nič podobné nerobil. Toto bol extrém. Cítil som sa veľmi nervózne. Bola to obrovská výzva a netušil som, ako moje telo bude reagovať na cvičenie a diétu,“ povedal pre spomenutý server Skarsgard.

Tvorcovia si aj vďaka jeho fyzickým danostiam sľubujú nápor na kiná od ženskej časti publika. Tarzanova legenda má americkú premiéru 1. júla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#film #Telo #forma #sánka #Alexander Skarsgard #Tarzan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...