Svalovec Manganiello v novej batmanovke. Bude Affleckov protivník

Americký herec Joe Manganiello si zahrá v pripravovanom samostatnom filme o Batmanovi, ktorého režisérom bude aktuálny predstaviteľ superhrdinu Ben Affleck.

09.09.2016 14:40
Joe Manganiello Foto: ,
Herec Joe Manganiello na akcii značky New Balance.
debata

Tridsaťdeväťročný rodák z Pittsburghu stvárni Sladea Wilsona známeho tiež ako Deathstroke, žoldniera a zabijaka, ktorému sa superhrdina bude musieť postaviť. Informáciu potvrdil v rozhovore pre denník Wall Street Journal prezident a kreatívny riaditeľ spoločnosti DC Entertainment Geoff Johns.

Správa o Manganiellovom obsadení prišla krátko po tom, ako Affleck zverejnil na sociálnej sieti Twitter krátky teaser so spomínaným záporákom. Johns sa však odmietol vyjadriť či sa Deathstroke objaví aj v snímke Justice League, ktorú momentálne spoločnosť Warner Bros. nakrúca v Londýne. V novinke sa okrem Batmana predstavia aj ďalší superhrdinovia z dielne DC Comics ako Aquaman, Cyborg, Wonder Woman či Flash.

Deathstroke sa v komiksoch prvý raz objavil v roku 1980. Jeho tvorcami sú Marv Wolfman a George Perez. Server IGN ho v roku 2009 zaradil na 32. miesto v rebríčku najlepších komiksových záporákov všetkých čias. V seriáli Arrow (2012) ho stvárnil novozélandský herec Manu Bennett.

debata chyba
Viac na túto tému: #Batman #rola #Joe Manganiello

+ Nájdenie šťastia vo vnútri seba je kľúčom k pokojnej mysli.
Čas na prehodnotenie výdavkov a zameranie sa na...

+ Dobrý spánok je základ úspešného dňa a vy budete vyspatý ako bábätko.
Za vykonanú prácu si vypýtajte zaslúženú...