Gilmorky potrápi láska. Fanúšikovia budú spokojní, tvrdí Alexis Bledel

16.09.2016 09:00

Americká herečka Alexis Bledel, ktorá stvárňovala Rory v televíznom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007), prezradila, že v nových častiach sa diváčky a diváci dozvedia, ako vyvrcholili jej ľúbostné vzťahy.

Herečka Alexis Bledel na archívnom zábere.
Herečka Alexis Bledel na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Uviedla to v rozhovore pre magazín US Weekly. V seriáli Rory randila s Deanom Foresterom, ktorého stvárnil Jared Padalecki, zlým chlapcom Jessom Marianom, ktorého si zahral Milo Ventimiglia, či univerzitným študentom Loganom Huntzbergerom, ktorého stvárnil Matt Czuchry.

„Čo sa týka týchto troch vzťahov, myslím si, že všetci fanúšikovia sa dočkajú uspokojivého vyústenia príbehu. Každý vzťah je však celkom iný. Povedala by som, že každý z nich sa skončí inak," prezradila 34-ročná herečka pre US Weekly.

Bledel sa vyjadrila, že v nových epizódach sa rozvinie tiež Roryina kariéra reportérky a jej hrdinka bude veľa cestovať. „Tvrdo na sebe pracovala a stále pracuje. Stala sa novinárkou v čase, keď sa novinám prestávalo dariť. Je to približne osem rokov, čo žila túlavým spôsobom života, dychtila po každej veci, o ktorej chcela napísať," dodala rodáčka z Texasu.

V úlohe matky Rory – Lorelai Gilmore – sa opäť predstaví 49-ročná Lauren Graham. Tá sa vyjadrila, že Lorelai sa bude vyrovnávať so smrťou otca Richarda, ktorého stvárnil už zosnulý herec Edward Herrmann (1943 – 2014). „Nepovedala by som, že Lorelai sa veľmi zmenila a na tom sme postavili príbeh. Jej postava sa totiž veľmi nevyvinula, ale práve strata otca ju posunie ďalej," prezradila Graham pre US Weekly. „Charakter postavy, ktorý som tak zbožňovala, však ostáva ten istý," dodala herečka, ktorú za túto úlohu v roku 2002 nominovali na Zlatý Glóbus.

Seriál o slobodnej matke Lorelai a jej dcére Rory sa odohráva vo fiktívnom americkom mestečku Stars Hollow. Pokračovanie nesie podtitul A Year in the Life a bude mať premiéru 25. novembra. Každá zo štyroch 90-minútových častí sa bude odohrávať v inom ročnom období. Nové epizódy pre Netflix nakrútili Amy Sherman-Palladino s manželom Danielom Palladinom.

#seriál #vzťahy #vyvrcholenie #Ženy z rodu Gilmorovcov #Alexid Bledel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku