Súboj oceľových svalov slovenských sexidolov: Aha, takto ich napínajú!

30.09.2016 00:00

Nový televízny projekt Za sklom spojil na televíznej obrazovke dva z najväčších mužských sexidolov - hercom Jána Koleníka a Tomáša Maštalíra.

Herec Ján Koleník ako hrdina novej kriminálky...
Herec Ján Koleník ako hrdina novej kriminálky TV JOJ - projektu Za sklom Autor: Marian Datko

V kriminálnej minisérii, pod ktorou sú podpísaní režiséri Peter Bebjak a Róbert Šveda, sa obaja herci predstavili v stredu večer prvýkrát ako príslušníci špeciálnej kriminalistickej jednotky. A hneď ukázali aj dôvod, prečo ich tvorcovia do hlavných úloh vybrali.

Herec Ján Koleník v
		boxerskom súboji v
		novom...
Herec Tomáš
		Maštalír.
+3Herec Ján Koleník
		mieri do Markízy a
		bude...

Urastení, vyšportovaní, patrične drsní a pohybovo zdatní – Maštalír a Koleník spoločne zvládli bitkársku (hoci trochu choreografickú) scénku, ale aj akciu v teréne či horúce chvíľky vo vírivke s prostitútkami. Tak ako im predpisoval scenár. Najmä na Tomášovi Maštalírovi je vidieť, že pre rolu prešiel istou vizuálnou premenou. Hoci športu holduje už roky, teraz sa s kolegom z dosiek SND Koleníkom ešte viac zoceľovali a absolvovala tvrdý tréning, aby na obrazovke pôsobili vierohodne.

Kombinácia dvojice hercov, ktorých najmä ženské fanúšičky doteraz vyhľadávali skôr v ľahšom žánri, zaúčinkovala aj na televíznych divákov. Prvú epizódu nového projektu TV JOJ si pozrelo 463-tisíc divákov, čím ovládol stredajšiu sledovanosť.

Herec Tomáš Maštalír ako hrdina novej...
Herec Tomáš Maštalír ako hrdina novej kriminálky TV JOJ - projektu Za sklom Autor: Marian Datko

Ostáva dúfať, že po tom, čo hneď v prvej časti prišiel o život ďalší zo slovenských idolov, herec Juraj Loj, diváci odchádzať nezačnú. Prvá časť naznačila, že by to bola škoda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #forma #Tomáš Maštalír #Ján Koleník #svaly #Za sklom
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Spravte dnes niečo pre vaše telo, budete sa cítiť lepšie z vonku ale aj z vnútra.
Zaoberáte sa nesprávnymi...

+ Bolesť zubov nie je len tak, poraďte sa s odborníkom, pomôže vám.
Pozor na neprajných ľudí okolo vás, je...