Informoval o tom portál Deadline odvolávajúc sa na zástupcov spoločnosti Walta Disneyho. Ukážka v prvom dni zaznamenala 127,6 milióna pozretí, čím z prvého miesta zosadila trailer snímky Fifty Shades Darker so 114 miliónmi.
Podľa informácií filmového štúdia, len na sociálnej sieti Facebook malo video o krásnej Belle a zakliatom princovi 29 miliónov pozretí, pričom drvivú väčšinu zaznamenali na oficiálnom konte predstaviteľky hlavnej hrdinky Emmy Watson.
Okrem spomínanej Watson si v snímke zahrá Dan Stevens, ktorý stvárni zviera/princa. Luke Evans sa predstaví ako samoľúby Gaston a v úlohe jeho pobočníka Le Foua sa objaví Josh Gad. Do úlohy pani Pottsovej obsadili Emmu Thompson a Belliným otcom bude Kevin Kline.
Audra McDonald stvárni komornú Garderobe. Komorníka Cogswortha si zahrá Ian McKellen a vrchného čašníka Lumiéra zase Ewan McGregor. O réžiu sa postaral Bill Condon, o scenár Evan Spiliotopoulos, Stephen Chbosky a Bill Condon. Snímka by sa mala dostať do slovenských kín 16. marca.