Bezdomovec s dvoma Oscarmi na poličke! Spoznáte túto slávnu hviezdu?

19.01.2017 00:00

Divákov vždy fascinovali. A nielen ich, často aj kritikov. Premeny hereckých hviezd na plátne.

Herečka Cate Blanchett na zábere z projektu...
Herečka Cate Blanchett na zábere z projektu Manifesto. Zamaskovaná na nepoznanie
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív distribučnej spoločnosti

Nicole Kidman má doma Oscara za stvárnenie Virginie Woolfovej, ktorá mala výrazný nos a vyzerala celkom inak ako filmová hviezda. Ďalšia oscarová hviezda, herečka Charlize Theron, vyzerala vo svojej pozlátenej úlohe v dráme Monštrum celkom inak ako v civile. A Meryl Streep ako Margaret Thatcher tiež vie o tom svoje.

Najnovšie sa do zostavy známych žien, ktoré sa pre film nechali zmeniť na nepoznanie, opäť zaradila aj herečka Cate Blanchett – dvojnásobná držiteľka Oscara. Hoci v minulosti už stvárnila napríklad hudobníka Boba Dylana, tentoraz stála pred ešte väčšou výzvou – trinásť rozličných charakterov, trinásť rozličných vizuálnych premien v snímke Manifesto, ktorú majú uviesť na festivale Sundance v americkom Utahu.

Projekt ešte pred premiérou vyvolal záujem verejnosti – práve tým, ako sa austrálska hviezda v jeho párminútovom traileri mení na nepoznanie. Azda najvýraznejším maskovaním je to, ktoré oslnivú dámu zmenilu na nahnevaného bezdomovca. Táto podoba je skutočne verná a pod nánosom modrín, špinavej tváre a prerastených fúzov by ste len ťažko hľadali oscarovú herečku.

Herečka Cate Blanchett na archívnom zábere.
Herečka Cate Blanchett na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V rovnakom týždni ako sa objavili na internete momentky z traileru Manifesto, získali paparazzovia aj snímky ďalšej známej herečky. A tiež zmenenej na nepoznanie. Reč je o Margot Robbie – sexbombe z projektu Vlk z Wall Street, ktorá začala nakrúcať životopisnú drámu o krasokorčuliarku Tonyi Hardingovej. Jej verná podoba na túto škandalóznu športovkyňu šokovala aj tých najvernejších fanúšikov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rola #premena #Manifesto #herectvo #Cate Blanchett
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Ak ste požili alkohol najlepšie rozhodnutie bude zavolať si taxi, nešoférujte.
Finančné možnosti sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk