Maštalír v JOJ-ke ako doktor Ludsky? Zrod života vymení za smrť

Hoci ďalší z pôvodných projektov TV JOJ, seriál Dr. Ludsky, bude mať premiéru pravdepodobne až v roku 2011, prvá klapka padla už počas uplynulého víkendu.

18.06.2010 02:57
Tomáš Maštalír (vľavo) a Peter Bebjak Foto:
Herec Tomáš Maštalír (vľavo) počas prvej klapky seriálu Dr. Ludsky. Spoločne s režisérom Petrom Bebjakom rozoberali scénu.
debata

Na pľaci nemohol chýbať ústredný hrdina seriálu – herec Tomáš Maštalír. Ten stvárňuje patológa a súdneho znalca, ktorý v rámci televíznych príbehov ponúkne divákom skĺbenie lekárskeho a kriminalistického prostredia.

Maštalír sa pritom v „doktorských“ polohách cíti očividne dobre. Do JOJ-ky sa vybral po viac ako trojročnom pôsobení v konkurečnej markízackej Ordinácii v ružovej záhrade. Od gynekológa, ktorý často na svet privádza nový život, sa však tentoraz presúva herec SND tam, kde sa už život skončil. A na pitevnom stole sa mu ocitnú vraj zaujímavé prípady.

O réžiu projektu sa podelia Róbert Šveda a Peter Bebjak, scenáristicky si projekt rozdelil Stano Dančiak mladší a Peter Olekšák. Okrem Maštalíra sa na obrazovke JOJ-ky v projekte Dr. Ludsky ocitnú aj ďalšie známe tváre. V postave prednostu nemocnice sa objaví Vladimír Kobielsky, vyšetrovateľa – kriminalistu si zase zahrá Martin Mňahončák.

Hlavnú ženskú rolu stvárňuje Jana Kolesárová, pre ktorú bude Dr. Ľudský tretím seriálovým projektom v rámci JOJ-ky. Hrá aj v Paneláku a na jeseň by sa mala objaviť v druhej sérii Keby bolo keby.

Herec Tomáš Maštalír počas prvej klapky seriálu...
Herec Tomáš Maštalír (vľavo) počas prvej klapky...
Herec Tomáš Maštalír (vpravo) počas prvej...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Dnes prežijete kľudný, nerušený deň, nemusíte sa ničoho obávať.
Udržiavajte si odstup od svojich kolegov, ktorým...

+ Noste čapicu alebo klobúk, vyhnete sa tak úpalu a silným bolestiam.
Nerobte dnes veľké investície, nie je vhodný...