Trump a Schwarzenegger na nože! Dôvod? (Ne)úspech televíznej šou

06.03.2017 00:00
Arnold Schwarzenegger
Bývalý kalifornský guvernér a herec Arnold Schwarzenegger. Autor: ,

Americký herec Arnold Schwarzenegger ukončil účinkovanie v televíznej šou The New Celebrity Apprentice, v ktorej ako moderátor vystriedal prezidenta Donalda Trumpa.

Ten sa do herca v sobotu oprel s tým, že z programu neodišiel dobrovoľne, ale kvôli zlej sledovanosti. „Spojitosť tejto show s Trumpom vzbudzuje v ľuďoch zlý dojem a oni sa na nej potom nechcú zúčastniť,“ povedal k svojmu odchodu Schwarzenegger.

Herec a bývalý guvernér Kalifornie dodal, že pokojne bude znovu pracovať s televíziou NBC aj producentom Markom Burnettom, ale na inej šou, ktorá „nebude niesť toto bremeno“.

Na to reagoval Trump na svojom twitterovom účte. „Arnold Schwarzenegger neodišiel z programu Apprentice dobrovoľne, bol donútený zlú sledovanosťou, nie mnou. Smutný koniec skvelej šou,“ napísal americký prezident. Televízia NBC však zatiaľ neoznámila, či bude relácia pokračovať s iným moderátorom.

Schwarzenegger začal moderovať novú sériu obľúbenej súťaže po tom, čo z nej Trump odišiel kvôli volebnej kampani. Zostal však jej výkonným producentom. Nová séria sa Schwarzeneggerom ale mala nižšiu sledovanosť, čo kritizoval Trump už minulý mesiac.

Na Twitteri napísal, že Schwarzenegger „odviedol veľmi zlú prácu ako guvernér Kalifornie a ešte horšiu v relácii The Apprentice, ale aspoň sa veľmi snažil.“

#Televízia #šou #kritika #Donald Trump #Arnold Schwarzenegger
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zmeníte prostredie a tým sa vám výrazne zlepší zdravotný stav.
V zamestnaní očakávajte stabilitu, slušný...

+ Dnes sa zobudíte do pekného rána, pohyb a svieži vzduch pomôžu.
Pracovné nasadenie vám zabezpečí úspech a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk