Džob snov či kariérny prepad?! Tyra Banks mieri do talentovej šou

14.03.2017 00:00

Hoci v hre bolo niekoľko mužských mien, pozíciu moderátora v talentovej šou America's Got Talent získala žena. A nie hocijaká.

Tyra Banks na archívnom zábere.
Tyra Banks na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Novým sprievodcom populárnej televíznej relácie, ktorá sa už roky vysiela s úspechmi a diváckym záujmom, sa stane televízna moderátorka, bývalá modelka a podnikateľka Tyra Banks. Oznámila to už na svojom oficiálnom profile na Twitteri. „Prekvapenie, prekvapenie. TyTy (pozn. red.: modelkina prezývka) je novým moderátorom Amerika hľadá talent,“ napísala na sociálnej sieti hviezda z videoklipu Too Funky od Georga Michaela.

Zaujímavosťou je, že Banks mala v minulosti vlastnú súťažnú šou – Hľadá sa americká topmodelka. Potom tiež vlastnú talk-šou či reality-šou. Podľa niektorých zlých jazykov je teda prijatie role moderátora v talentovom programe vlastne kariérnym krokom späť. Isté však je, že sledovanosť programu je veľkým lákadlom pre všetkých jeho účinkujúcich.

V úlohách porotcov sa v nasledujúcej sérii programu opäť objaví Simon Cowell, Nemka Heidi Klum, bývalá speváčka Melanie Brown alias Mel B a producent Howie Mandel.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tyra Banks #šou #moderovanie #America's Got Talent
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete čas pre seba, aby ste vedeli vyriešiť osobné problémy.
Pri varení používajte kvalitné...

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk