Vášnivé lesbické scény s Charlize Theron! Toto robí tajná agentka?

13.03.2017 13:55

Hoci už vo filme Monštrum, za ktorý získala sošku Oscara, absolvovala herečka Charlize Theron niekoľko lesbických scén, novinka Atomic Blonde ich prináša v novom, oveľa vášnivejšom zobrazení.

Herečky Charlize Theron (vpravo) a Sofia...
Herečky Charlize Theron (vpravo) a Sofia Boutella na zábere z traileru k filmu Atomic Blonde.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Youtube.com / Universal Pictures

Známa plavovlasá kráska si zahrala v pripravovanom filme, ktorého trailer zverejnili minulý týždeň, tajnú agentku Lorraine Broughton. A už trojminútová upútavka musela divákov poriadne navnadiť. Nielen na akciu, ktorej bude v snímke určite dostatok, ale aj vášnivé milostné scény.

V jednej z nich hlavná hrdinka skončí v intímnom kontakte s neznámou kráskou z baru. Tú stvárnila tanečnica a herečka Sofia Boutella. Ako naznačuje trailer, moment ich spoločnej vášne je mimoriadne intenzívny a poriadne provokatívny.

Pre Theronovú však boli omnoho náročnejšie scény bojové. Ako prezradila, na rolu sa pripravovala tvrdým tréningom. „Pri zatínaní zubov som si prelomila dva zuby vzadu v ústach a musela som absolvovať náročnú operáciu čeľuste,“ vysvetlila pre Entertainment Weekly. Dodala tiež, že tréning bol poriadne drsný a scény vo filme sú mnohokrát točené veľmi reálne a bolestivo.

Objavili sa už prirovnania k ženskému Jamesovi Bondovi. Theron totiž stvárňuje tajnú agentku MI6 a jej život je plný nebezpečenstva, ale tiež divokosti a vášne. Príbeh vznikol na základe knižnej adaptácie The Coldest Winter od Anthonyho Johnstona.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vášeň #lesbické scény #Charlize Theron #Atomic Blonde
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete čas pre seba, aby ste vedeli vyriešiť osobné problémy.
Pri varení používajte kvalitné...

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk