Mal hrať Christiana Greya, film radšej nevidel. Nechcem jatriť rany!

16.03.2017 12:59

Dnes už si možno málo ľudí spomenie, že hlavnú mužskú rolu v erotickej ságe Päťdesiat odtieňov mal hrať pôvodne iný herec než Jamie Dornan. Reč je o Charliem Hunnamovi.

Herec Charlie Hunnam na premiére záverečnej...
Herec Charlie Hunnam na premiére záverečnej série seriálu Zákon gangu. Autor: SITA/AP, Paul A. Hebert

Hrdina seriálu Sons of anarchy mal stvárniť milionára Christiana Greya, do ktorého sa zamiluje asistentka Anastasia Steele. Rola bola potvrdená, ale o pár týždňov neskôr vyšlo najavo, že Hunnam od projektu odstupuje.

Dôvodom malo byť, že nedokázal zladiť nakrúcanie s projektmi, na ktoré bol už zmluvne viazaný predtým. Ale tiež kvôli psychickým problémom. „Bolo to pre mňa naozaj ťažké obdobie,“ uviedol Hunnam pre US Weekly. „S režisérkou Sam Taylor-Johnsonovou som sa naozaj spriatelil, ale napriek tomu to bolo pre mňa pomerne traumatizujúce. Film som si nepozrel. Nechcel som otvárať rany,“ komentoval v rozhovore pre magazín Elle.

Aj Hunnama považuje mnoho žien za moderný sexsymbol. Vraj sa však necíti, že by táto nálepka bola zneužívaná a prinášala mu pocity frustrácie. „Nikdy som sa na seba nepozeral len na ako pekný obal. Uvedomujem si, že dobre vyzerať mi prináša výraznejšiu škálu možností. Ale na druhej strane dúfam, že to, čo prinášam, ďaleko presahuje fyzickú krásu,“ skonštatoval plavovlasý fešák, ktorý sa čoskoro objaví v kinách v projekte The Lost City of Z.

Herečka
		Sienna Miller v kreácii Dior
		na...
Zľava:
		Herci Robert Pattinson, Sienna Miller
		a...
+3Herec Charlie
		Hunnam.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rola #rana #Päťdesiat odtieňov sivej #krása #Charlie Hunnam
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete čas pre seba, aby ste vedeli vyriešiť osobné problémy.
Pri varení používajte kvalitné...

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk