Gary Barlow prezradil tajomstvo: Objaví sa v ďalších Star Wars!

28.03.2017 13:26
Gary Barlow
Britský spevák Gary Barlow. Autor: ,

Anglický spevák Gary Barlow sa ukáže v očakávanej snímke Star Wars: The Last Jedi.

Prezradil to počas rozhovoru v pondelkovej relácii Lorraine britskej televízie ITV. „Nie som stormtrooper, ale som tam,“ povedal, no ďalšie detaily o úlohe neprezradil.

„Myslím, že ľudia zo Star Wars sú prísni v tom, aké informácie sa dostanú von. Takže to, že o tom teraz hovorím, bude mať asi za následok, že som sa o tú rolu pripravil,“ zažartoval. Moderátor Dan Wootton však divákov uistil, že tvorcovia filmu súhlasili s odvysielaním správy. 

O réžiu ôsmej epizódy obľúbenej vesmírnej ságy Hviezdne vojny, ktorá priamo nadviaže na film Star Wars: Sila sa prebúdza (2015), sa postaral Rian Johnson. Úlohy z predchádzajúcej snímky si zopakovali Mark Hamill, Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis či zosnulá Carrie Fisher.

Okrem toho herecké obsadenie dopĺňajú Kelly Marie Tran, Laura Dern či Benicio Del Toro. Na filme sa ako výkonný producent podieľal J. J. Abrams, ktorý nakrútil spomínanú siedmu epizódu. Snímka sa do slovenských kín dostane 14. decembra. 

#úloha #tajomstvo #Gary Barlow #Star Wars
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...

+ Všetko čo si prajete sa vám raz splní, máte sa na čo tešiť.
Vzdelávajte sa vo všetkom čo vás zaujíma,...