Vráti sa ešte raz? Daniel Craig vraj rokuje o návrate k úlohe Bonda

05.04.2017 16:17
Daniel Craig
Herec Daniel Craig na archívnom zábere. Autor: ,

Anglický herec Daniel Craig by sa mal údajne vrátiť do úlohy tajného agenta Jamesa Bonda.

Informáciu priniesol portál Page Six. Zdroj z prostredia Hollywoodu tvrdí, že rokovania o podpísaní zmluvy sa vyvíjajú správnym smerom. Producentka Barbara Broccoli, ktorá okrem Bonda pracovala s hercom na predstavení Othello, sa Craiga snažila presvedčiť, aby si úlohu ešte raz zopakoval. 

„Daniela potešilo, že Othello získal od kritikov dobré recenzie. Momentálne rokujú a vyvíja sa to správnym smerom. Majú scenár, ktorý píšu Neal Purvis and Robert Wade, a sú pripravení začať produkciu hneď ako podpíšu zmluvu. Barbara nemá rada Toma Hiddlestona, je podľa nej príliš namyslený a pre úlohu Bonda nie je dosť drsný,“ dodal zdroj. 

Samotný Craig ani Eon Productions zatiaľ nepotvrdili, či sa 49-ročný rodák z Chesteru znova predstaví ako a­gent 007. Medzi hercov, o ktorých sa špekuluje, že by mohli rolu charizmatického špióna prevziať, ak by sa Craig odmietol vrátiť, patria okrem spomínaného Hiddlestona napríklad aj Idris Elba, Aidan Turner či James Norton.

Výkonný producent Callum McDougall však minulý rok v rozhovore pre BBC Radio 4 uviedol, že predstavitelia filmovej spoločnosti Eon Productions, ktorá stojí za väčšinou snímok o tajnom agentovi Jame­sovi Bondovi, majú naďalej záujem, aby túto postavu aj v budúcnosti stvárňoval Daniel Craig. 

#rola #rokovanie #James Bond #Daniel Craig
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepopierajte svoj strach, ak potrebujete vycestovať lietadlo vynechajte.
Ak ste nič neurobili nemáte dôvod...

+ Netrápte sa nad vecami, ktoré sa stali v minulosti.
V práci sa správajte slušne za každých okolností,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk