Ďalšia atraktívna Slovenka sa chytila v českom seriáli

06.04.2017 00:00
Lívia Bielovič (vpravo) a Sabina Laurinová
Lívia Bielovič (vpravo) a Sabina Laurinová v seriáli s názvom Modrý kód. Autor:

Tmavovláska Lívia Bielovič hrá v seriálovej novinke Modrý kód zdravotnú sestru.

Českí tvorcovia majú slovenské herečky v obľube. U našich susedov sa ich v seriáloch, ale aj filmoch, chytilo niekoľko. Ďalšou z nich je čiernovláska Lívia Bielovič, ktorú diváci poznajú aj zo seriálu Tajné životy, kde stvárňuje právničku.

V novinke televízie Prima Plus z prostredia urgentného príjmu v nemocnici s názvom Modrý kód, ju režisér obsadil do úlohy zdravotnej sestry. Na pľaci sa tak dostala do kontaktu s českými stálicami ako Sabina Laurinová, Jiří Štěpnička či Kateřina Brožová. Zaujímavosťou je, že sa nemusela trápiť s češtinou. „Režisér Libor Kodad chcel, aby som hovorila slovensky s tým, že to bude príjemné osvieženie. Nakoniec som niektorých svojich kolegov v pauzách pri natáčaní učila vyslovovať pre nich artikulačne krkolomné slovenské slovíčka a zvraty, ktoré chceli vedieť,“ prezradila o nakrúcaní.

Lívia Bielovič a Roman Skamene v seriáli...
Lívia Bielovič a Roman Skamene v seriáli televízie Prima s názvom Modrý kód. Autor: Prima

A hoci prostredie nemocnice je podľa nej pre televízneho diváka lákavé, v reálnom živote sa lekárom skôr vyhýba. „Snažím sa lekárov veľmi nenavštevovať, pokiaľ to nie je nevyhnutné. Radšej s nimi pôjdem na obed a pokecám o živote, ak sú to moji kamaráti. Viete, ako to chodí. Ten lekár vám aj tak vždy niečo nájde. Preto sa radšej riadim prevenciou,“ dodala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Modrý kód #Lívia Bielovič
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepopierajte svoj strach, ak potrebujete vycestovať lietadlo vynechajte.
Ak ste nič neurobili nemáte dôvod...

+ Netrápte sa nad vecami, ktoré sa stali v minulosti.
V práci sa správajte slušne za každých okolností,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk