Krajšia než kedykoľvek predtým? Kristína v novom klipe strieda podoby

10.04.2017 12:00
Speváčka Kristína nakrúcala videoklip ku hitu...
Speváčka Kristína nakrúcala videoklip ku hitu Láska bombová. Autor:

Slovenská speváčka Kristína zverejnila videoklip k piesni Láska bombová. Text napísal Kamil Peteraj, autorom hudby je Martin Kavulič. O réžiu sa postarala Yvonne Vavrová.

„Som veľmi rada, že po polroku, čo vznikol tento nápad, vám môžem predstaviť môj nový videoklip. Tentokrát som ho zverila Yvonne Vavrovej, s ktorou ma zoznámil Kamil Peteraj. Je to vlastne po prvý raz, čo môj videoklip režírovala žena. Pri Yvonne Vavrovej som od začiatku pociťovala profesionalitu a zmysel pre dramaturgiu, čo si táto pieseň aj vyžadovala. Nakrúcalo sa v ateliéroch, prevažne na zelenom pozadí. V klipe si so mnou zahral aj herec Adam Jančina. Šaty do klipu som zverila do rúk pre mňa dvom najlepším slovenským módnym návrhárkam Jane Gavalcovej a Jane Pištejovej. O vizáž a vlasy sa postarala úžasná mejkap artistka Mirka Balúchová,“ prezradila interpretka. 

Speváčka Kristína vo videoklipe Láska
		bombová...
Speváčka
		Kristína vo videoklipe Láska
		bombová...
+3Speváčka Kristína vo
		videoklipe Láska
		bombová...

Práca na klipe bavila aj spomínanú režisérku. „Láska bombová je skladba, ktorá má hlboký text a dramatickú hudobnú zložku. Pre mňa ako pre režisérku bolo veľmi podnetné sa popasovať, vymyslieť výtvarnú koncepciu a celý koncept tohto videoklipu tak, aby sme sa preniesli do inej dimenzie. Do sveta, kde sa bolestivé emócie transformujú do surrealistického až absurdného vizuálneho sveta. Pesnička Láska bombová je o vzťahu, ktorý sa skončil a ktorý ešte dohorieva v žene. Metaforu som našla v sopke, ktorá vybuchuje, ktorá je na prvý pohľad tmavá a nič nevidíme na povrchu, podobne ako keď takzvane ticho trpíme a okolie nič netuší o našom súžení. Obrazové prírodné elementy ako oheň, ľad, zima a chlad pracujú vo vnútri tej ženy a vyjadrujú vyrovnávanie sa so stavom vecí a premietajú sa aj do vizuálnej roviny videoklipu,“ uviedla Vavrová.

„S Kristínkou sa mi spolupracovalo výborne. Môžem povedať, že bolo pre mňa veľkým potešením pracovať s takou veľkou profesionálkou. Kristína je veľmi pracovitá, veľmi detailne si všíma svoju prácu, je náročná k sebe, ale aj k ostatným, čo vyžadujem vždy od svojich spolupracovníkov. Kristína je navyše aj veľmi hravá, veľmi rada skúša nové veci. Akýkoľvek nápad, ktorý som mala, bola ochotná aj na sebe hneď skúsiť. A v neposlednom rade je fotogenická a charizmatická,“ dodala.

Láska bombová sa bude nachádzať na novom albume, na ktorom speváčka v súčasnosti pracuje. „Nový album plánujem vydať v polovici mája, v týchto dňoch robíme posledné hudobné a vizuálne úpravy. Album bude žánrovo veľmi pestrý, bude na ňom okrem nových skladieb aj zopár starších známych singlov z predchádzajúceho obdobia ako sú Na bieleho koňa, Si pre mňa best, Na vysokej skale a iné,“ prezradila 29-ročná rodáčka zo Svidníka. 

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dezinfikujte si často ruky, nechcete predsa niečo chytiť.
Máte obmedzené finančné možnosti, tak čakajte na...

+ Prejdite sa dnes do prírody, prospeje to vášmu telu.
Kúpte si dovolenku, máte nato, tak si od všetkého...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk