Amy Schumer dala Barbie košom, ale mieri do novej komédie

19.04.2017 08:41
červené šaty pre bacuľky a ženy s krivkami -...
Komička Amy Schumer na archívnom zábere. Autor: ,

Americká herečka Amy Schumer sa predstaví v komédii I Feel Pretty, ktorá vzniká pod taktovkou spoločností McG’s Wonderland Sound & Vision a Voltage Pictures.

Scenár k novinke napísali Abby Kohn a Marc Silverstein, ktorí stoja za snímkami ako Nie je z teba až tak paf (2009) či Ako byť single (2016). Dvojica sa zároveň postará aj o réžiu, pričom to bude ich režisérsky debut.

Tridsaťpäťročná Schumer sa spolu s Kevinom Kaneom pod film podpíše aj ako producentka. Ďalšími producentmi budú Mary Viola, Alissa Phillips, Dominic Rustam, Nicolas Chartier a Kevin Kane. Jonathan Deckter sa na snímke bude podieľať ako výkonný producent. Dej snímky ešte nie je verejne známy. Nakrúcanie filmu by malo začať v lete na zatiaľ presne neurčenom mieste na východnom pobreží USA. 

Amy Beth Schumer účinkuje od roku 2013 vo vlastnej komediálnej show Inside Amy Schumer, za ktorú získala predvlani cenu Primetime Emmy. Okrem toho je známa napríklad z komédie Vykoľajená (2015), pre ktorú napísala aj scenár. Vďaka tejto snímke ju tiež nominovali na Zlatý glóbus. Minulý rok sa stala historicky prvou ženou, ktorá sa dostala do rebríčka najlepšie platených komikov podľa magazínu Forbes, keď sa umiestnila na štvrtej priečke.

#rola #komédia #film #Amy Schumer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neznečisťujte životné prostredie, škodíte tak aj sami sebe, nezabúdajte nato.
Finančné problémy vám...

+ Kožné problémy vám z veľkej časti zapríčiňuje strava, dbajte nato.
Nerobte unáhlené chyby, pracujte pomaly...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk