Fešák Vojta Kotek sa vracia k vraždám

Obľúbený herec sa divákom predvedie v úlohe mladého vyšetrovateľa v pokračovaní seriálu Mordparta.

Vojta KOtek
Vojta Kotek (vľavo) ako vyšetrovateľ v druhej sérii seriálu Mordparta, v ktorej je jeho kolegom aj Jiří Bartoška (vpravo)
Autor:

Nielen Jiří Bartoška, ale aj jeho mladší kolega, herec Vojta Kotek, sa opäť predvedie ako detektív v seriáli Mordparta. Ukáže sa v úlohe mladého vyšetrovateľa Káju. "Kája na konci prvej série skončil v práci. Teraz sa z toho snaží dostať. Prechádza existenčnou krízou, ale podarí sa mu dostať späť,“ približuje vývoj svojej postavy Kotek.

Jeho návrat ku kolegom ale nie je jednoduchý. Pochybuje totiž o tom, či môže veriť ľudom priamo na polícii. Jeho nepriateľom tak už nie sú len vrahovia zvonku, ale aj skrytý nepriateľ v jeho blízkosti.

"Nepriateľ priamo zvnútra býva často zákernejší a ťažšie sa k nemu dostáva, ťažšie sa usvedčuje. Myslím si, že je to vcelku zaujímavé, pretože predpokladám, že sa to aj v skutočnosti deje. Je odvaha sa takýmto veciam postaviť a v dnešnej dobe je to veľmi aktuálne,“ dodáva Kotek.

Druhá séria seriálu Mordparta štartuje na obrazovkách kanálu Prima PLUS 23. apríla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.