Čaká ju herecká kariéra? Jacksonova dcéra sa chystá na filmový debut

05.05.2017 08:30

Dcéra zosnulého speváka Michaela Jacksona Paris sa predstaví v zatiaľ nepomenovanej dramatickej komédii o americkom biznismenovi, ktorý sa stane zločincom.

Paris Jackson v kreácii Calvin Klein. S...
Paris Jackson v kreácii Calvin Klein. S neznámym partnerom. Autor: Reuters, LUCAS JACKSON

Zahrať by si mala ostrú 20-ročnú Nelly. Bližšie informácie o postave však zatiaľ tvorcovia nezverejnili. Pre 19-ročnú Jackson bude účinkovanie v projekte filmovým debutom.

Príbeh sa odohráva v Mexiku a sústredí sa na biznismena, ktorý sa zapletie do problémov s mexickými drogovými barónmi, najatými žoldniermi i DEA (Národný úrad pre kontrolu obchodu s drogami, pozn. red.) a snaží sa prežiť na jednom z najnebezpeč­nejších miest na svete.

O réžiu projektu z dielne spoločnosti Amazon sa postará Nash Edgerton, ktorý snímku zároveň produkuje. V dramatickej komédii sa predstavia aj Joel Edgerton, Amanda Seyfried, Charlize Theron, Yul Vazquez, Thandie Newton či Sharlto Copley. Autormi scenára sú Anthony Tambakis a Matt Stone.

Paris Jackson sa od smrti svojho otca v roku 2009 viackrát objavila v televíznych reláciách venovaných jeho osobe, ako napríklad v roku 2012 v Oprah's Next Chapter či o rok neskôr v talkshow Ellen DeGeneres. Ako hostka sa vlani ukázala v projekte iluzionistu Crissa Angela s názvom Criss Angel Trick'd Up a tento rok sa predstavila aj v jednej epizóde seriálu Star (2016). Venuje sa i modelingu.

#rola #Paris Jackson #komédia #herectvo #debut
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ráno nezačínajte ťažkým jedlom, bude vám ťažko celý deň.
Nátlak v práci dnes hravo zvládnete, nemajte...

+ Nezahrávajte sa so svojim zdravým, neoplatí sa vám to.
Obklopujte sa ľuďmi z tej istej vrstvy ako ste...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk