Telo sériového vraha? Pozor, tieto svaly môžu byť naozaj vražedné

06.05.2017 11:00

Herca Darrena Crissa si tvorcovia príbehu zo série American Crime Story vybrali do úlohy muža, ktorý zabil jedného z najslávnejších návrhárov histórie.

Herec Darren Criss v jednej zo scén počas...
Herec Darren Criss v jednej zo scén počas nakrúcania seriálu Versace: American Crime Story. Autor: Profimedia

Reč je, samozrejme, o Giannim Versacem, ktorého v roku 1997 zavraždil Andrew Cunanan. Práve jeho postavu stvárňuje v pripravovanom projekte 30-ročný herec a muzikálový spevák, ktorý zažiaril najmä v projekte Glee.

Criss sa pred pár dňami objavil na pláži v Miami, kde ho razom zaostrili paparazzovia. A fotili ako besní, keďže tmavovlasý fešák sa po pláži premával len v miniatúrnych červených plavkách.

Urastená postava a sexi vzhľad bol vraj dôležitým atribútom pri výbere Crissa do úlohy psychopatického Cunanana, ktorý podľa informácií polície zavraždil minimálne päť osôb – vrátane slávneho talianskeho rodáka – návrhára Gianniho Versaceho. Amerického herca však ospevujú aj pre jeho multitalent. Okrem hrania je totiž veľmi schopným spevákom aj tanečníkom, čo potvrdil viackrát aj na Broadway.

Spomenutého Gianniho Versaceho v seriálovom projekte stvárni herec Edger Ramirez. Rolu dizajnérovej sestry, známej Donatelly Versace, zverili tvorcovia do rúk španielskej herečke Penelope Cruzovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vrah #Versace #paparazzovia #Darren Criss #American Crime Story
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na vážne choroby ani nemyslite, navštívte lekára, až potom robte závery.
Nepremárnite svoju príležitosť,...

+ Pomaly ale isto sa dostávate ku svoju vysnívanému cieľu, len tak ďalej.
Niektoré ponuky treba aj odmietnuť...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk