Betka Stanková opäť hviezdou českého seriálu

11.05.2017 00:00

Sympatická tmavovláska získala rolu v úspešnom seriáli Ohnivý kuře.

Betka Stanková patrí medzi tie úspešné slovenské herečky, ktoré majú dvere otvorené aj u našich českých susedov. Predstavila sa v seriáloch Vyprávěj či Přístav a aktuálne sa ukáže aj v seriáli Ohnivý kuře, ktorý môžu diváci sledovať na Prima PLUS. Stvárni rolu kuchárky Karolínky.

Betka Stanková ako kuchárka Karolínka v seriáli...
Betka Stanková ako kuchárka Karolínka v seriáli Ohnivý kuře. Autor: Prima

Čo presvedčilo mamičku 5-ročnej dcérky, aby na ponuku povedala áno? „Je v ňom fajn herecké obsadenie, bude príjemné stráviť s kolegami čas, ako na pľaci, tak aj mimo neho. Som rada, že mám v seriáli rozpísaný partnerský vzťah s Honzom Dolanským. A je to rola, kde som bez detí a nie som ani tehotná, ako v mnohých seriáloch predtým. Natáčanie s deťmi je fajn, ale býva zložitejšie. Seriálových detí som mala už päť a to mi stačí (smiech),“ opísala sympatická tmavovláska. Spemedzi českých kolegov sa v seriáli predvedú obľúbené herečky ako Iva Janžurová či Vilma Cibulková.

Vďaka úlohe kuchárky vraj herečka dostala od produkcie kontakt na niekoľkých šéfkuchárov. Už ju niečo naučili? „Nie je to otázka dňa alebo jedného večera. Určite sa tam chystám, aj keď nemám ilúzie, že by som potom okamžite začala skvelo krájať, to je otázka dlhodobej každodennej práce. Bohužiaľ nemáme možnosť sa pripravovať ako v Amerike napríklad pol roka dopredu, ale snažím sa to nejako kamuflovať,“ dodala o svojej novej úlohe Stanková.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ohnivý kuře #Betka Stanková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor, môžete ľahko prechladnúť, klimatizácia vám škodí.
Nezraďte svojich kolegov, išli by ste ku dnu...

+ Vyhnite sa dnes mliečnym výrobkom a ťažkým jedlám.
Prílišná samochvála smrdí, priateľom v okolí sa to...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk