Z Penelope Cruzovej je slávna dizajnérka! Podobá sa, čo myslíte?

16.05.2017 16:30

Pôvodne to mala byť speváčka Lady Gaga, kto by si zahral Donatellu Versace v seriálovom projekte o zavraždení slávneho dizajnéra Gianniho Versaceho. Dopadlo to inak.

Herečka Penelope Cruz ako Donatela Versace...
Herečka Penelope Cruz ako Donatela Versace počas nakrúcania projektu American Crime Story. Autor: Profimedia

Tvorcovia American Crime Story sa rozhodli do úlohy sestry zosnulého, dnes známej dizajnérky, obsadiť španielsku herečku Penelope Cruzovú. Na svete je už aj prvá podoba držiteľky Oscara z nakrúcania.

Cruzovú zvečnili paparazzovia v Miami pri nakrúcaní scén do uvedeného projektu. Na hlave mala parochňu z vyžehlených platinových blond vlasov, oblečený kožený komplet zdobený výraznými zlatými detailmi.

Donatella Versace.
Donatella Versace. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Štyridsaťtriročná hviezda je podľa tvorcov skvelou voľbou na stvárnenie ženy, ktorá prevzala žezlo po zosnulom Versacem a podarilo sa jej za posledné roky vytvoriť z talianskej módnej značky skutočné impérium. Samotná Cruz je vernou zákazníčkou ateliéru Versace – samozrejme, veľkú časť kreácií dostáva zadarmo.

V seriáli American Crime Story sa okrem španielskej herečky objaví aj herec Edgar Ramirez (v úlohe Versaceho) a Darren Criss (stvárňuje jeho milenca a vraha Andrewa Cunanana).

#Penelope Cruz #seriál #nakrúcanie #podoba #Donatella Versace
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...