Zláka ju slávny režisér? Lawrenceovú nachytali na obede s Tarantinom

26.06.2017 10:15
Herečka Jennifer Lawrence v kreácii Dior.
Herečka Jennifer Lawrence na archívnom zábere. Autor: ,

Herečka Jennifer Lawrence ma pracovný kalendár nabitý na niekoľko mesiacov dopredu, ale s režisérom Quentinom Tarantinom zatiaľ nepracovala. Možno sa to čoskoro zmení.

Paparazzovia zachytili známu hollywoodsku hviezdu a držiteľku Oscara na spoločnom obede so slávnym režisérom. Okamžite sa teda začalo šuškať o tom, že by si blondínka mohla zahrať v jeho pripravovanom projekte.

Dvadsaťšesťročnú herečku plánoval údajne Tarantino obsadiť už do svojho zatiaľ posledného filmu Osem hrozných. Vtedy vraj pracovné nasadenie nedovolilo, aby sa Lawrence na projekte zúčastnila. Vzhľadom na to, že jedinú úlohu vo filme napokon stvárnila o bezmála tri desaťročia staršia Jennifer Jason Leigh, sa však hovorilo aj o tom, že išlo len o dobrý marketingový ťah a Tarantino nikdy nechcel Lawrenceovú obsadiť.

Ktohovie, ako to bude tentoraz. Režisér totiž o svojich filmoch hovorí spočiatku len veľmi skromne a nechce sa deliť o detaily s verejnosťou. Ak sa však s herečkou dohodne, v Hollywoode sa to určite dlho neutají.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#film #Jennifer Lawrence #paparazzovia #Quentin Tarantino #stretnutie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes vás všetko zlé bude obchádzať, máte svoj šťastný deň.
Zabudnite na zábavu, kým nebudete mať svoju...

+ Rozširujte pozitívnu energiu a prestaňte sa neustále mračiť.
Dodržiavajte pravidlá a nepodliezajte ich,...