Šuvadová o víťazstve lásky nad zlom! Toto ju nedávno poriadne dojalo

21.07.2017 08:50

Niekdajšia herecká hviezda, dnes skôr žena zo stránok šoubiznisových portálov, ktorá pozornosť púta svojou filozofiou a spirituálnymi myšlienkami. Silvia Šuvadová nedávno vyrazila do kina a bola nadšená.

Herečka Silvia Šuvadová s neterou Naikou.
Herečka Silvia Šuvadová s neterou Naikou. Autor: Magicbox Slovakia

Dôvodom je nový film v réžii Luca Bessona Valerian a mesto tisícich planét. Podľa Šuvadovej do neho francúzsky režisér ukryl mnoho odkazov. „Pre mňa to bolo veľmi osobné, keďže víťazstvo lásky nad zlom je to, čomu silno verím. Som nadšená, že Luc každým filmom otvára vedomie a srdcia ľudí a vyzýva ich k tomu, aby sme sa zamysleli nad skutočnými hodnotami. Aby sme nielen tu na Zemi, ale v celom vesmíre pochopili, že láska a úcta k rozdielnosti rás a názorov je to najdôležitejšie,“ komentovala Šuvadová po slávnostnej premiére.

Modelka
		Ivana
		Kičikoleva.
Herec Juraj
		Hrčka prepožičal hlas jednej
		z...
+7Herečka a moderátorka
		Bibiána Ondrejková
		prišla...

Na podujatie sa vybrala aj s päťročnou neterou Naikou, ktorá vraj bola počas celého filmu v úžase z príbehu a spracovania. „Jej najväčšou túžbou je teraz stretnúť skutočného mimozemšťana,“ uviedla s úsmevom Šuvadová a doplnila, že podľa nej Besson ukázal, že „existujú bytosti, ktoré pochopili to, čo sa my ľudia ešte stále učíme chápať“.

Valerian a mesto tisícich planét je adaptáciou starého francúzskeho komiksu a hlavné úlohy vo filmovom spracovaní si zahrali Cara Delevingne, Rihanna a Dane DeHaan.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#viera #Silvia Šuvadová #myšlienka #Luc Besson #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaspievajte si nahlas, bude vám ihneď lepšie na duši.
Neobávajte sa straty zamestnania, nič také sa na vás...

+ Nezabúdajte na pohár studenej vody na ráno, naštartuje vám metabolizmus.
V práci dajte viac na svoje...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk