Charlize Theron dostala padáka z muzikálu. Dôvod, režisér ju nechcel

22.07.2017 17:00

Telo by na to rozhodne mala. Dokonca aj dnes. Ale ktohovie, či by jej to nepokazilo kariéru tak, ako kedysi herečke Elizabeth Berkleyovej.

Herečka Charlize Theron na premiére filmu...
Herečka Charlize Theron na premiére filmu Atomic Blonde v Berlíne. Obliekla si kreáciu Christian Dior. Autor: SITA/AP, Michael Sohn

Reč je o herečke Charlize Theronovej, ktorá sa už čoskoro vráti na plátna kín v novinke Atomic Blonde. V rozhovore s rádiovým moderátorom Howardom Sternom v rámci propagácie filmu prezradila tiež, že kedysi mala účinkovať v neslávne slávnom filme Showgirls.

Príbeh z prostredia tanečníc veľkolepých varietných šou je radený medzi najhoršie filmy histórie. O part hlavnej hrdinky bojovala kedysi aj juhoafrická rodáčka. „Na kastingu som pohorela. Ale Elizabeth bola veľmi milá, zvládla to s gráciou. Mám pocit, že to je jeden z najmilších ľudí, akých som kedy stretla,“ vyhlásila Theron.

Zľava: Herec Til
		Schweiger, herečky
		Charlize...
Herečka Sofia Boutella
		prišla na premiéru
		v...
+4Herečka Charlize Theron
		na premiére
		filmu...

V rozhovore však tiež prezradila, že skutočne ľúto jej bolo, keď ju vyrazili z filmu Chicago, v ktorom pôvodne mala stvárniť postavu, ktorú napokon hrala Renee Zellweger. „Skoro celý život som bola tanečnica a túžila som hrať v tom muzikáli. Bola som zapojená do projektu s režisérom, ktorého však potom vymenili. A nový režisér ma tam nechcel,“ vysvetlila v rozhovore. Ako to hviezde oznámili, opýtal sa moderátor Stern. „V prvom rade som vtedy nebola žiadna hviezda. Skrátka mi to zavolal môj agent, dali mu to vedieť z filmového štúdia,“ opísala skúsenosť herečka.

Závisť vraj necitíla a myslí si, že výsledok v réžii Roba Marshalla je skvelým muzikálovým príbehom. Herečka Catherine Zeta Jones si za výkon v ňom dokonca odniesla Oscara.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tanečnica #Showgirls #muzikál #Chicago #Charlize Theron
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok spánku a neponocujte, vaše telo to už nezvláda.
Nešírte okolo seba nervozitu, snažte...

+ Nepozerajte príliš často televízor, pokazíte si zrak.
Donúťte sa pracovať, inak toho budete mať najviac...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk